Oferta pracy

Junior IT Recruitment Consultant

IT Professionals sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska w obszarze IT – m.in. tworzenie ogłoszeń, aktywne poszukiwanie Kandydatów i przeprowadzanie rozmów telefonicznych - nie martw się, wesprzemy Cię na każdym etapie:)

  • Analizowanie potrzeb Klientów związanych z rekrutacją – przedstawiamy Kandydatów, których kompetencje i cele zawodowe najlepiej wpisują się w potrzeby naszego Klienta – po prostu wiemy, że stworzymy perfect match:)

  • Wspieranie Kandydatów podczas trwania procesu rekrutacyjnego – budujemy z nimi partnerskie relacje, ponieważ zawsze służymy radą, odpowiadamy na pytania i przekazujemy feedback!

  • Dbanie o nasz wizerunek na rynku firm rekrutacyjnych – szalenie ważny jest dla nas wysoki poziom naszych usług, dlatego stale poszerzamy swoją wiedzę techniczną i dzielimy się nią,

  • Aktywne działanie w social mediach – zawsze dajemy znać naszej sieci kontaktów co u nas słychać, więc damy Ci możliwość realizacji zadań z zakresu marketingu za pomocą portali takich jak LinkedIn czy Facebook.

Nasze wymagania

  • Interesujesz się obszarem rekrutacji i/lub HR,

  • Jesteś studentem/ką lub absolwentem/tką psychologii lub innych kierunków humanistycznych, bądź informatyki lub pokrewnych,

  • Wiesz czym zajmuje się Programista, a jeśli nie, to chętnie przyjmiesz od nas pakiet tego typu informacji,

  • Masz bardzo dobre zdolności komunikacyjne – rozmowa telefoniczna z Kandydatem będzie Twoją codziennością, dzięki czemu poznasz wielu nowych ludzi,

  • Wszystkie powierzone zadania wykonujesz z zaangażowaniem i lubisz osiągać sukces, a także celebrować go ze swoim zespołem,

  • Lubisz analizować, a także wiesz gdzie i jak szukać informacji, lub kogo zapytać, żeby uzyskać odpowiedź,

  • Jesteś osobą dokładną, systematyczną i cierpliwą,

  • Czujesz potrzebę uczenia się nowych rzeczy, jesteś osobą otwartą na nowe informacje i zadania,

  • Nie boisz się popełniać błędów, bo wyciągasz z nich wnioski, które pomagają Ci realizować cele,

  • Bardzo dobrze znasz język angielski.

To oferujemy

  • Jesteśmy idealną firmą dla Ciebie jeśli...

  • Planujesz karierę zawodową w obszarze rekrutacji i HR – naszą siłą jest zespół posiadający wieloletnie doświadczenie w obszare HR i rekrutacji IT – jest się od kogo uczyć!

  • Chcesz poznać najlepsze praktyki rekrutacyjne, brać udział w szkoleniach i nieustannie szlifować swój warsztat rekrutacyjny,

  • Interesuje Cię wynagrodzenie w systemie podstawa + przejrzysta prowizja.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dogodna lokalizacja biura

  • zgrany zespół

  • program onboardingowy

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem pasjonatów rekrutacji, HR oraz świata IT.

Wspólnie zdobywamy wiedzę, dzielimy się nią, żeby skutecznie wspierać naszych Klientów w budowaniu zespołów IT.

Szukamy osoby, która razem z nami, wyruszy na poszukiwania najlepszych specjalistów IT na rynku i razem z nami będzie odnosić na tym polu sukcesy.

IT Professionals to zespół ambitnych osób, zmotywowanych do bycia rzetelnym Partnerem dla naszych Klientów i Kandydatów.

Łączymy doświadczenie w usługach rekrutacyjnych z dogłębną znajomością polskiego rynku pracy, wykształceniem psychologicznym i pasją do rekrutacji.

Jesteśmy wysoce wyspecjalizowani w rekrutacjach IT, realizując projekty na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Posiadamy również doświadczenie w wyszukiwaniu Kandydatów na stanowiska spoza IT, zaczynając od osób znających języki obce, a także seniorów i ekspertów pracujących w branży usług finansowych.

Naszymi Klientami są średnie i duże firmy z różnych sektorów, w tym usług IT, finansów, ubezpieczeń, logistyki, a także firmy o profilu fin-tech i software house.

Przewiń do profilu firmy