Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior IT Rekruter(ka)

7bulls.com Sp. z o.o.

umowa o pracę
3 5005 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 0006 000 netto (+ VAT) / mies.

aleja Jana Chrystiana Szucha 8

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i prowadzenie procesu rekrutacyjnego;

  • tworzenie ogłoszeń rekrutacyjnych;

  • selekcja i aktywne poszukiwanie kandydatów;

  • przeprowadzanie wstępnych rozmów rekrutacyjnych;

  • tworzenie profili kandydatów;

  • utrzymywanie bazy kandydatów;

  • prezentowanie kandydatów klientom firmy;

  • udział w działaniach z zakresu Employer Branding.

Nasze wymagania

  • masz co najmniej pół roku realnego i aktualnego doświadczenia związanego z rekrutacją w obszarze IT;

  • traktujesz życzliwie siebie oraz inne osoby i lubisz rozmawiać z ludźmi;

  • jesteś osobą samodzielną, która wie, kiedy warto poprosić o pomoc;

  • lubisz wyzwania, szukanie nowych rozwiązań i sprawdzanie pomysłów;

  • jesteś osobą dokładną i zorganizowaną;

  • swobodnie posługujesz się językiem angielskim w rozmowach telefonicznych oraz w piśmie (poziom B2);

  • chcesz zdobywać nowe umiejętności, uczyć się i rozwijać.

To oferujemy

  • pracę zdalną lub stacjonarną, w kameralnym biurze w klimatycznej kamienicy w centrum Warszawy;

  • trwałą i stabilną współpracę;

  • bonusy za skuteczność;

  • czas pracy dostosowany do Twoich potrzeb;

  • rozwój wiedzy i umiejętności, w tym specjalistyczne szkolenia;

  • naukę języków (francuski, niemiecki, angielski, hiszpański);

  • prywatną opiekę medyczną;

  • Multisport;

  • budżet integracyjny;

  • indywidualne i elastyczne podejście do ludzi i sytuacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • kameralne biuro

  • dobrze zaopatrzona kuchnia

Grupa 7bulls działa od blisko 20 lat na rynku polskim i międzynarodowym. Mamy status Centrum Badawczo-Rozwojowego. Nasze zespoły, złożone z wysokiej klasy ekspertów, tworzą wyspecjalizowane oprogramowanie, budują zaawansowane systemy informatyczne oraz dostarczają innowacyjne rozwiązania. Dynamicznie rozwijamy się i rośniemy.

Jeśli chcesz rozwijać się razem z nami i wziąć udział w przygodzie technologicznej przez rekrutowanie wysokiej klasy specjalistów IT, to koniecznie odezwij się do nas!

Przewiń do profilu firmy

Jak pracujemy?

Stawiamy na życzliwość i wzajemny szacunek, jednak nie dajemy sobie wchodzić na głowę. Ważne są dla nas uczciwość i zaufanie. Skutecznie i z zaangażowaniem współdziałamy w zespole, ale cenimy samodzielność. Lubimy nieformalną atmosferę oraz brak zbędnych procedur.