Oferta pracy

Junior IT Rekruter

CodiLime Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa realizacja rekrutacji w obszarze IT (sourcing, koordynowanie procesu, prowadzenie rozmów, negocjowanie ofert)

  • Wsparcie działań z zakresu employer brandingu

  • Dokumentacja i raportowanie działań, prowadzenie bazy kandydatów

  • Dbanie o wysokiej jakości candidate experience

  • Przygotowywanie rekomendacji dla managerów

  • Bliska współpraca i doradztwo managerom z zakresu rekrutacji

  • Promowanie wartości firmowych #acttodeliver #teamuptowin #disrupttogrow

Nasze wymagania

  • Przynajmniej pół roku doświadczenia w obszarze rekrutacji IT

  • Znajomość narzędzi i technik pozyskiwania kandydatów

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Proaktywność, podejmowanie inicjatyw oraz dzielenie się pomysłami

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w prowadzeniu rekrutacji wewnętrznych - będziesz mieć okazję współpracować z pracownikami, których zatrudnisz :)

  • Przestrzeń do przedstawiania i wdrażania własnych pomysłów oraz realny wpływ na usprawnienie prężnie rozwijającej się firmy z branży IT

  • Zespołowy system bonusowy - wspólnie pracujemy na nasz sukces!

  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej

  • Dofinansowanie lekcji języka angielskiego

  • Uczestniczenie w licznych eventach firmowych i wewnętrznych szkoleniach (również z zakresu IT)

  • Pracę w przyjaznym zespole lubiącym dzielić się wiedzą

  • Atrakcyjny pakiet małych i dużych benefitów (dofinansowanie karty sportowej i prywatnej opieki medycznej, spotkania integracyjne, dobrze zaopatrzone kuchnie z kawą, napojami i przekąskami oraz wiele innych)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

CodiLime jest ekspertem w dziedzinie inżynierii oprogramowania i sieci świadczącym usługi dla największych światowych dostawców sprzętu sieciowego, oprogramowania i usług telekomunikacyjnych. Dla naszych klientów przeprowadzamy proof-of concepts, pomagamy im budować nowe produkty oraz rozwijać istniejące, a także wspieramy ich w budowie złożonych rozwiązań i utrzymaniu ich w środowiskach produkcyjnych. Naszymi klientami są zarówno startupy technologiczne, jak i duzi gracze z różnych branż i lokalizacji geograficznych (USA, Japonia, Izrael, Europa).

Choć nie jesteśmy już startupem - mamy ponad 200 osób na pokładzie i działamy od 2011 roku - zachowaliśmy kulturę organizacyjną zorientowaną na ludzi. Dowiedz się więcej o naszych wartościach: https://codilime.com/careers/

Przewiń do profilu firmy