Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior IT Rekruter

DOTCOMMUNITY SP. Z O. O.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • aktywny sourcing, wyszukiwanie kandydatów zgodnie z wymaganiami klienta przy wykorzystaniu wewnętrznych baz danych, Internetu, dostępnych platform (nie narzucamy konkretnych źródeł – dajemy pełna dowolność w działaniu)

  • przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych, sprawdzanie wiedzy, umiejętności i dopasowania profilu kandydata do stanowiska

  • budowanie pozytywnych relacji z kandydatami, opieka nad kandydatem podczas całego procesu rekrutacyjnego

  • sprawdzanie referencji

  • przygotowywanie profili zawodowych kandydatów i podsumowań przeprowadzanych rozmów

  • tworzenie i publikacja ogłoszeń wraz z aktywną działalnością w social media

  • udział w spotkaniach dotyczących aktualnych rekrutacji z klientami

  • przygotowywanie opisów stanowisk, udostępnianie na stronie, dbanie o porządek i organizację wewnętrznych plików, bazy danych

Wymagania pracodawcy

  • masz co najmniej 6 miesięcy doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji - niekoniecznie w obszarze IT, ale jest to bardzo mile widziane!

  • znasz techniki sourcingowe

  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim

  • znasz specyfikę pracy w agencji rekrutacyjnej

  • nie boisz się pracy pod presją czasu

  • cechuje cię inicjatywa i proaktywna postawa

  • znasz i rozumiesz wyzwania związane z rekrutacją w sektorze IT

  • jesteś dostępna/y w pełnym wymiarze godzin

Pracodawca oferuje

  • oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i przejrzysty system premiowy

  • dajemy możliwość pracy on-site u naszych klientów

  • 100% pracy zdalnej lub możliwość pracy z biura

  • zatrudniamy w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę

  • zapewniamy prywatną opiekę medyczną

  • lubimy się dzielić wiedzą i doświadczeniem

  • bieżący feedback - zawsze wiesz czy podążasz w dobrym kierunku

  • praca w niekorporacyjnym środowisku

  • dajemy ci możliwość uczestnictwa w ciekawych i różnorodnych projektach rekrutacyjnych

  • wstępne szkolenia wdrażające i wsparcie zespołu przez cały okres pracy

  • cykliczne szkolenia prowadzone przez zewnętrznych trenerów (doświadczone osoby z branży IT), możliwość udziału w szkoleniach zewnętrznych

  • work-life balance

  • narzędzia pracy (laptop i telefon komórkowy)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

Jeżeli chcesz być częścią naszego zespołu aplikuj - skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatami.

Kim jesteśmy?

Firmą rekrutacyjną tworzoną przez grupę doświadczonych rekruterów, ale jesteśmy też paczką przyjaciół i znajomych. Działamy na rynku od 2013 r. i cały czas rośniemy w siłę.

Jak pracujemy?

W codziennej pracy bardzo dbamy o Candidate Experience. Nie stawiamy na ilość, ale na jakość. Jeśli cenisz sobie samodzielność w działaniu, lubisz dynamiczne tempo pracy i nowe wyzwania każdego dnia, a rozwój oraz ciągłe zdobywanie nowych umiejętności i wiedzy z zakresu rekrutacji w obszarze IT jest dla Ciebie priorytetem – dołącz do naszego zespołu :)

Przewiń do profilu firmy