Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior IT Researcher

inhire.ioO firmie

  • Rektorska 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

inhire.io

Rektorska 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • budowanie sieci kontaktów i pozyskiwanie kandydatów na stanowiska IT

  • publikacja ogłoszeń, search, kontakt z kandydatami (mailowy i telefoniczny)

  • bieżące wsparcie doświadczonych kolegów i koleżanek przy realizacji projektów rekrutacyjnych

Nasze wymagania

  • jesteś studentem/świeżo upieczonym absolwentem

  • jesteś dyspozycyjny (praca na cały etat i szukamy kogoś na dłużej 😊)

  • znasz język angielski na poziomie C1

  • praca zespołowa nie jest dla Ciebie udręką, a do tego z łatwością nawiązujesz nowe relacje

  • „element ludzki” jest dla Ciebie ważny, bo pomimo technologii, które wykorzystujemy, będziesz mieć dużo kontaktu z kandydatami

  • wyznajesz zasadę „only good vibes”

  • unikasz dramy jak ognia

  • nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia w pracy jako Researcher - wszystkiego Cię nauczymy, wystarczy zaangażowanie i chęć do pracy

To oferujemy

  • umowę zlecenie

  • opiekę medyczną Medicover

  • możliwość częściowej pracy zdalnej

  • szkolenia wewnętrzne

  • biuro w centrum Warszawy

  • startupowy klimat i pracę z produktem, który eliminuje spam w rekrutacji IT

  • pracę w gronie ludzi z zajawką na usprawnienie rekrutacji w branży IT

  • integracje, które będziesz dobrze wspominać😉

  • jeśli należysz do głodomorów, to możesz na nas liczyć – często razem zamawiamy coś z dostawą : )

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

inhire.io

inhire.io to platforma rekrutacyjna dedykowana specjalistom IT, która powstała w 2016 roku. Dzięki nam kandydaci IT nie muszą samodzielnie przeglądać tysięcy ofert na jobboardach, ani przebijać się przez setki wiadomości na Linkedin, nasz algorytm podpowiada im automatycznie oferty idealnie dopasowane do ich oczekiwań. Co tydzień rejestruje się u nas ok. 200 specjalistów IT (jeśli masz doświadczenie w searchu rekrutacyjnym to wiesz, że to naprawdę dużo).

Jesteśmy startupem z ugruntowaną pozycją na rynku, a naszymi klientami są czołowi pracodawcy w Polsce, którzy rekrutują specjalistów IT, od software house’ów, przez firmy produktowe, po banki i firmy outsourcingowe. A nowych klientów ciągle przybywa!

Dołącz do nas jako Junior IT Researcher - rozpocznij swoją karierę w rekrutacji IT!

Przewiń do profilu firmy