Junior IT Security Engineer w Bosch Cyber Defense Center (SIEM)

Robert Bosch Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Robert Bosch Sp. z o.o.

Jutrzenki 105

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie globalnego zespołu Bosch Cyber Defense Center
  • Współpraca z ekspertami z obszarów Security Incident and Event Management (SIEM), Threat Detection and Response
  • Rozwój i utrzymanie i integracja globalnych platform SIEM w sieci korporacyjnej i rozwiązaniach chmurowych
  • Integracja (ekstrakcja, normalizacja, podłączanie) nowych źródeł danych do SIEM
  • Udział w tworzeniu nowych rozwiązań monitoringu i automatyzacji

Nasze wymagania

  • Chcesz zdobywać wiedzę
  • Posiadasz wykształcenie wyższe (lub kończysz studia) z dziedziny informatyki lub pokrewne
  • Masz doświadczenie w zarządzaniu systemami Linux
  • Potrafisz tworzyć skrypty shell lub python
  • Posiadasz podstawową wiedzę na temat rozwiązań chmurowych (AWS, Azure)
  • Masz dobre umiejętności komunikacyjne i myślisz, że proaktywność i zorganizowanie to Twoje silne strony
  • Twój angielski pozwala na swobodną pracę w tym języku
  • Jeśli znasz niemiecki, to będzie Twój duży plus

To oferujemy

  • Inwestycje w rozwój: szkolenia (również językowe), plany rozwojowe, zdefiniowane ścieżki kariery, możliwość pracy za granicą
  • Pakiet benefitów: dodatkowe ubezpieczenie medyczne, karta Multisport, dofinansowanie posiłków, darmowy parking
  • Możliwy elastyczny czas pracy (obecnie do 100% zdalnie, docelowo do 16 dni w miesiącu zdalnie).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • Półkolonie dla dzieci pracowników
  • Masaże biurowe
  • Usługi prawnika

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa telefoniczna z rekruterem

2

Spotkanie z bezpośrednim przełożonym

3

Spotkanie z managerem wyższego szczebla

Czy chcesz, aby Twoje pomysły kształtowały świat przyszłości? Zarówno w obszarze rozwiązań technologicznych dla domu, motoryzacji i przemysłu - z nami będziesz mieć wpływ na poprawę jakości życia na całym świecie. Dzięki innowacyjnym pomysłom tworzymy technologie jutra. Jest to możliwe dzięki ponad 410,000 zaangażowanym pracownikom na całym świecie, pionierom, którzy każdego dnia dokonują przełomów technicznych. Staramy się, aby praca w naszej firmie umożliwiała osiągnięcie zdrowej równowagi między celami zawodowymi i prywatnymi, ponieważ wiemy, że jest to źródło kreatywności i satysfakcji zawodowej. Ciągła nauka i regularne zmienianie perspektywy są mocno zakorzenione w naszej kulturze. Poszukujemy profesjonalistów i studentów, którzy chcą rozwijać się w takich obszarach jak: Sprzedaż, Marketing, Obsługa klienta, IT, Logistyka, Serwis, Księgowość, Controlling, HR i Administracja

Junior IT Security Engineer w Bosch Cyber Defense Center (SIEM), Jutrzenki 105, Warszawa