Oferta pracy

Junior IT Service Desk Support

Donaldson Polska Sp. z o.o.O firmie

Donaldson Polska Sp. z o.o.

Sienna 64

Warszawa

Donaldson Filtration Solutions jest międzynarodową firmą produkcyjną specjalizującą się w produkcji filtrów powietrza i filtrów cieczy do samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych i urządzeń rolniczych. Posiadamy 42 zakłady produkcyjne mieszczące się w 26 krajach – z główną siedzibą w Bloomington, USA.

W Polsce Donaldson obecny jest w dwóch lokalizacjach: biurze handlowym w Warszawie i zakładzie produkcyjnym w Skarbimierzu (woj. Opolskie).

Obecnie poszukujemy osoby, która dołączy do struktur globalnego działu IT, a swoje miejsce pracy będzie miała w naszym oddziale handlowym w Warszawie.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:

  • Praca w systemie ticketowym przy zapewnieniu wsparcia IT użytkownikom w ramach rejonu EMEA (Europe, Middle East & Africa)
  • Rozpoznawanie i rozwiązywanie problemów w oparciu o korporacyjną bazę wiedzy
  • Tworzenie kont użytkowników i nadawanie uprawnień
  • Zdalna instalacja oprogramowania na komputerach użytkowników
  • Obsługa użytkowników za pośrednictwem dedykowanego systemu zgłaszania usterek
  • Współpraca w ramach globalnego zespołu IT

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w środowisku IT lub wykształcenie kierunkowe
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym – warunek konieczny
  • Znajomość sieci komputerowej LAN & WAN
  • Wiedza z zakresu Microsoft Windows 10 i środowiska MS Office
  • Otwartość, zaangażowanie, dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i możliwość poznania procedur IT dużej organizacji
  • Pracę w kameralnym biurze mieszczącym się w centrum Warszawy (ul.Sienna)
  • Możliwość pracy zdalnej (kilka dni w tygodniu)
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych
  • Współpracę w miłej atmosferze

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij CV za pomocą przycisku Aplikuj

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Donaldson Polska Spółka z o. o. z siedzibą w Warszawie, zawartych w dokumentach przekazanych przeze mnie dobrowolnie w procesie rekrutacji, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Oświadczam, że mam świadomość, że zgodę na przetwarzanie danych osobowych mogę wycofać w każdym czasie.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy