Oferta pracy

Junior IT Specialist

ING Hubs Poland

  • Zabrska 19, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Zabrska 19

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SharePoint

  • PowerShell

Mile widziane

  • JavaScript

  • TypeScript

  • Windows Server

System operacyjny

O projekcie

Informacje o zespole:

Zespół działa w oparciu o metodyki zwinne (Scrum, Kanban) wykonując instalacje oraz konfiguracje serwerów SharePoint oraz IIS. Praca zespołu opiera się przede wszystkim na administrowaniu wymienionymi wyżej technologiami oraz tworzeniu spersonalizowanych rozwiązań dla naszych klientów. Na zakres codziennych obowiązków składa się m.in. rozwiązywanie problemów związanych z platformą SharePoint, automatyzacja manualnych działań oraz projektowanie nowych rozwiązań w oparciu o SharePoint i IIS.

Twój zakres obowiązków

  • Spotkania

  • Udział w projektach

  • Utrzymanie serwisu (obsługa bieżących zgłoszeń)

  • Automatyzacja i prace rozwojowe

Nasze wymagania

  • Interesujesz się platformą SharePoint, lubisz programować i automatyzować procesy,

  • Masz doświadczenie w konfiguracji web serwerów,

  • Miałeś okazję pisać skrypty w PowerShell'u,

  • Wykazujesz orientację na wyniki, dbając o wysokie standardy i jakość pracy

  • Wymagany poziom języka angielskiego: B2.

  • Znajomość technologii IIS

  • Znajomość systemów operacyjnych Windows Server

  • Znajomość DSC, JavaScript, SharePoint Framework, JSlink, React, Typescrip

  • Znajomość Power Platform

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne lub w trakcie studiów

  • Umiejętność szybkiego uczenia się

  • Zaangażowanie, otwartość, komunikatywność

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • gry wideo w pracy

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu