Oferta pracy

Junior IT Specialist

OTTO Work Force SolutionsO firmie

  • Olesno, opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Młodszy specjalista (Junior)

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. dla swojego klienta poszukuje osoby na stanowisko:

OBOWIĄZKI NA STANOWISKU:

  • Instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego, oprogramowania, systemów, drukarek, skanerów itd.
  • Monitorowanie i konserwacja systemów i sieci komputerowych,
  • Zapewnienie wsparcia technicznego i rozwiązywanie zgłaszanych problemów,
  • Konfigurowanie kont dla nowych użytkowników,
  • Testowanie nowych rozwiązań.

WYMAGANIA:

  • Znajomość Office 365, Azure AD, Windows Autopilot i Microsoft Intune.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • Otwartość na naukę nowych zagadnień.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w dużej, stabilnej firmie,
  • Ubezpieczenie na życie i benefity sportowe,
  • Możliwość zdobywania doświadczenia pod okiem doświadczonego specjalisty,
  • Szansę rozwoju w ramach struktury firmy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. ul.1 Maja 3-5,45-068 Opole, KRS 0000060595, NIP 5262577364, Regon 017408819, KRAZ 393. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy