Oferta pracy

Junior IT Specialist

AXABEE SP Z O OO firmie

  • Opole

    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa techniczna klientów poprzez telefon oraz pocztę elektroniczną

  • przyjmowanie i rejestrowanie zgłoszeń serwisowych

  • rozwiązywanie prostych problemów technicznych

  • koordynacja szybkich i właściwych odpowiedzi na zgłoszenia, w tym przekazywanie zapytań i monitorowanie dalszego procesu

  • dbanie o profesjonalną obsługę klienta

Nasze wymagania

  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

  • wykształcenia technicznego oraz umiejętności analitycznego myślenia

  • podstawowej znajomości systemów i oprogramowania Microsoft (Windows, Office)

  • umiejętności tłumaczenia zagadnień technicznych w sposób przystępny dla użytkowników

  • komunikatywnej znajomość języka angielskiego

  • prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjności do pracy zmianowej w godzinach pomiędzy 8:00 a 18:00

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze klienta

To oferujemy

  • pracę pełna wyzwań, możliwość rozwoju kompetencji i poznania „od kuchni" pracy działu IT

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • ubezpieczenie na życie i karta Multisport na preferencyjnych warunkach

  • dofinansowanie do wczasów zagranicznych dla Ciebie i Twoich bliskich

  • prace w pełnym wymiarze godzin, na nowoczesnym sprzęcie w biurze w Centrum Opola

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

AXABEE SP Z O O

W Axabee mamy jeden wspólny cel – sprawić, aby miliony użytkowników korzystających z aplikacji webowych i mobilnych mogło w prosty sposób dokonać rezerwacji na wymarzone przez siebie wakacje!

Pracując z nami jako Junior IT Specialist obsługi klienta będziesz pomagał naszym pracownikom w rozwiązywaniu prostych problemów technicznych.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy