Oferta pracy

Junior IT Specialist

Lingaro Group Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Lingaro Group Sp. z o.o.

Domaniewska 28

Warszawa

About Lingaro Group

Started in 2008, Lingaro is a fast-growing IT consulting and services company, specializing in Business Intelligence solutions. We're working with companies from the Fortune Global 500 list as well as other market leaders based in the USA, Nordics and Poland across different industries such as Consumer Packaged Goods, Banking and Financial Services, Telecommunication and Insurance.

Lingaro employs over 800+ people in locations: Warsaw, Lublin (Poland), Manila (The Philippines) and Cincinnati (USA).

ZADANIA

  • Rozwiązywanie podstawowych problemów IT oraz udzielanie wsparcia pracownikom firmy,
  • Przygotowanie nowego sprzętu - laptopów, tabletów, MacBooków,
  • Przygotowanie i utrzymanie dokumentacji technicznej i instrukcji,
  • Dbanie o poprawne działanie sprzętu w salach konferencyjnych,
  • Administracja AD / Office 365 (użytkownicy, grupy zabezpieczeń, wspólne skrzynki pocztowe, DL).

WYMAGANIA

  • Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku Service Desk Specialist,
  • Podstawowa znajomość systemu Microsoft Windows 10,
  • Podstawowa znajomość Active Directory, administracja Office 365,
  • Podstawowa znajomość zagadnień sieci LAN, WAN, VPN,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość diagnostyki i naprawy problemów ze sprzętem IT (laptopy, książki Mac, urządzenia peryferyjne IT).

Oferujemy

  • Rozwój w interesujących Cię obszarach,
  • Pracę z fantastycznymi ludźmi w niekorporacyjnej atmosferze,
  • Wybór preferowanej formy współpracy i benefitów,
  • Czas pracy dostosowany do Twojego życia poza pracą,
  • Współtworzenie fajnej firmy,
Miejsce pracy: Warszawa

Przesyłając aplikację i naciskając przycisk Aplikuj, Aplikuj teraz lub Wyślij wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Lingaro Group danych osobowych zawartych w Twoich dokumentach aplikacyjnych (zgoda obejmuje również dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, takie jak: zdjęcie, zainteresowania i inne). Dane osobowe wskazane w kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna. Możesz ją wycofać w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy