Oferta pracy

Junior IT Specialist

Lingaro Group Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Lingaro Group Sp. z o.o.

Domaniewska 28

Warszawa

O Lingaro

Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą świadczącą usługi IT, założoną w 2008r. Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań w obszarze Data Analytics i Business Intelligence. Naszymi klientami są największe światowe firmy oraz liderzy polskiego rynku.

Lingaro employs over 800+ people in locations: Warsaw, Lublin (Poland), Manila (the Philippines), Cincinnati (the USA), Zurich (Switzerland) and Singapore.

ZADANIA

  • Rozwiązywanie podstawowych problemów IT oraz udzielanie wsparcia pracownikom firmy,
  • Przygotowanie nowego sprzętu - laptopów, tabletów, MacBooków,
  • Przygotowanie i utrzymanie dokumentacji technicznej i instrukcji,
  • Dbanie o poprawne działanie sprzętu w salach konferencyjnych,
  • Administracja AD / Office 365 (użytkownicy, grupy zabezpieczeń, wspólne skrzynki pocztowe, DL).

WYMAGANIA

  • Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku Service Desk Specialist,
  • Podstawowa znajomość systemu Microsoft Windows 10,
  • Podstawowa znajomość Active Directory, administracja Office 365,
  • Podstawowa znajomość zagadnień sieci LAN, WAN, VPN,
  • Znajomość diagnostyki i naprawy problemów ze sprzętem IT (laptopy, książki Mac, urządzenia peryferyjne IT),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego- warunek konieczny.

OFERUJEMY

  • Rozwój w interesujących Cię obszarach,
  • Pracę z fantastycznymi ludźmi w niekorporacyjnej atmosferze,
  • Wybór preferowanej formy współpracy i benefitów,
  • Czas pracy dostosowany do Twojego życia poza pracą,
  • Współtworzenie fajnej firmy,
  • Prywatna opieka medyczna (Luxmed).

Lokalizacja: Warszawa

Przesyłając aplikację i naciskając przycisk Aplikuj, Aplikuj teraz lub Wyślij wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Lingaro Group danych osobowych zawartych w Twoich dokumentach aplikacyjnych (zgoda obejmuje również dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, takie jak: zdjęcie, zainteresowania i inne). Dane osobowe wskazane w kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna. Możesz ją wycofać w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy