Junior IT Specialist

Polski Holding Obronny sp. z o.o.

  • Fort Wola 22, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Fort Wola 22

Wola

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zgłoszeń I linii wsparcia Help Desk

  • Współpraca z zespołami drugiej i trzeciej linii wsparcia

  • Monitorowania poprawności działania stacji roboczych oraz fizycznych elementów sieci komputerowej

  • Praca w Active Directory

  • Instalowanie urządzeń peryferyjnych i prowadzenia ewidencji sprzętu komputerowego

  • Prowadzenia serwisu sprzętu i oprogramowania biurowego oraz opieki nad aktywnymi/pasywnymi elementami sieci komputerowej firmy

  • Wsparcie użytkowników mobilnych (poza centralą)

  • Współpraca z dostawcami sprzętu, urządzeń i oprogramowania

  • Szkolenia użytkowników

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Praktyczna znajomość branży IT

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę

  • Pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowanie w ramach ZFŚS m.in. do wypoczynku, bonów świątecznych i innych

  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenie kompetencji w ramach udziału w wielu ciekawych projektach

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pracę w profesjonalnym zespole

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Polski Holding Obronny to podmiot który do 2013 roku (pod marką Bumar) przez blisko 45 lat prowadził działalność związaną z obrotem specjalnym, eksportem uzbrojenia i dużą aktywnością na rynkach zagranicznych.

Wskutek historycznych zmian otoczenia biznesowego i zmiany strategii, obecna działalność firmy oparta jest na trzech filarach: kluczowym – świadczenie kompleksowych usług i rozwiązań związanych z segmentem bezpieczeństwa wraz z cyberbezpieczeństwem, działalność handlowa na rynkach krajowych i zagranicznych oraz aktywność na rynku nieruchomości. Nasza strategia wyznacza kierunek działań na przyszłość. Chcemy być świadomie wybieranym partnerem ze względu na naszą wiarygodność i innowacyjność modelu biznesowego. Głównym celem jest oferowanie najwyższej jakości usług i produktów oraz uzyskanie pozycji lidera branży, zabezpieczającego strategiczne obiekty dla bezpieczeństwa Państwa i gospodarki narodowej.

Polski Holding Obronny sp. z o.o. jest jednym z największych udziałowców narodowego koncernu Polskiej Grupy Zbrojeniowej SA. skupiającej ponad 60 firm oraz zatrudniającej 17 tys. pracowników.

Przewiń do profilu firmy