Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior IT Specialist

AB OVO SOLUTIONSO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
Chcesz wejść w świat IT?
Wysyłasz swoje CV, ale ciągle odbijasz się od ściany?
Chcesz zyskać cenne kompetencje w międzynarodowej firmie?
Posiadasz doświadczenie w zakresie obsługi użytkowników IT/ systemów serwerowych?
Potrafisz naprawiać sprzęt i instalację oprogramowania?

Jeśli jesteś otwarty na nowe możliwości kariery i chciałbyś pracować w firmie, która jest liderem w swojej branży, czytaj dalej!
Zostań członkiem nowego zespołu- pracuj jako JUNIOR IT SPECIALIST!

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • indywidualne szkolenia wdrożeniowe prowadzone przez najlepszych liderów,
  • możliwość ciągłego rozwoju,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • poznanie nowej kultury,
  • duży i przestronny parking,
  • środowisko pracy pełne szacunku,
  • nowoczesna przestrzeń biurowa w doskonałej lokalizacji,
  • praca z profesjonalistami,
  • brak rutyny w codziennej pracy,
  • organizacja koncentruje się na budowaniu atmosfery partnerstwa i dobrych relacji,
  • ciekawe i wymagające zadania,
  • szybki i skuteczny proces rekrutacji,
  • dodatkowe korzyści: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, dofinansowanie do wczasów.

Twoje obowiązki:

  • wsparcie informatyczne użytkowników oraz wsparcie w zakresie sprzętu komputerowego i infrastruktury sieciowej,
  • instalacja sprzętu komputerowego i oprogramowania,
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem sprzętu, oprogramowania i sieci komputerowych oraz usuwanie awarii,
  • poprawna ewidencja i dokumentacja oprogramowania i sprzętu komputerowego,
  • obsługa przychodzących połączeń telefonicznych / e-maili od pracowników dotyczących problemów technicznych związanych ze sprzętem, oprogramowaniem i siecią,
  • zarządzanie stroną internetową i SNS firmy,
  • wsparcie zarządzania bezpieczeństwem.

 Nasze wymagania:

  • biegła znajomość systemu MS Windows 10 oraz praktyczna znajomość sprzętu IT,
  • doświadczenie w zakresie obsługi użytkowników IT,
  • Podstawowa wiedza o systemach serwerowych,
  • Podstawowa znajomość Mes (system realizacji produkcji),
  • dobra znajomość konfiguracji urządzeń peryferyjnych,
  • praktyczna wiedza informatyczna o rozwiązaniach sprzętowych i programowych,
  • znajomość programów Excel i PowerPoint,
  • angielski na poziomie zaawansowanym,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • prawo jazdy kat. B.

Jeśli uważasz, że pasujesz do tej roli, dołącz do nas!

Nie wahaj się i wyślij nam swoje CV w języku angielskim.

Please include the following clause in your CV:

Udzielam zgody w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a i art. 9 ust.2 lit. a, ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) Dz. Urz. UE L 2016.119.1 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Administratorem danych osobowych ujawnionych przez kandydatów w dokumentach rekrutacyjnych jest w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 5-7. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko i będą przechowywane 12 miesięcy.

Po tym okresie są usuwane, a dane kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz do cofnięcia zgody. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa powyżej. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych.

Dodatkowo, Twoje dane mogą być udostępniane: dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. - Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego - Nr certyfikatu 18016 - z siedzibą we Wrocławiu.

Ogłoszenie archiwalne