Oferta pracy

Junior IT Specialist

Kuehne + Nagel Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, Lower Silesia
  • offer expired over a month ago
  • contract of employment
  • full-time
  • specialist (Mid / Regular), junior specialist (Junior)
  • hybrid work
  • remote recruitment

Technologies we use

Expected

  • Active Directory

Operating system

Your responsibilities

  • Administracja stacjami roboczymi (konfiguracja, instalacja oprogramowania, diagnozowanie i usuwanie usterek),

  • Świadczenie wsparcia IT (typu helpdesk) dla klienta wewnętrznego (zdalnie oraz na miejscu),

  • Podłączanie i konfiguracja urządzeń sieciowych,

  • Zarządzanie drukarkami,

  • Konfigurowanie terminali mobilnych (magazynowych),

  • Tworzenie, aktualizacja dokumentacji technicznej.

Our requirements

  • Znajomość systemów Windows,

  • Znajomość zagadnień sieci komputerowych,

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym,

  • Nastawienie na pracę zespołową, komunikatywność, otwartość.

What we offer

Oferujemy Ci perspektywę zatrudnienia w wiodącej firmie logistycznej z ponadstuletnią tradycją. Będziesz mieć okazję, by pracować w zespole specjalistów, co daje możliwość rozwoju posiadanych już umiejętności oraz zdobycia nowego, praktycznego doświadczenia. Miejscem pracy jest nasze biuro w Gądkach koło Poznania.

  • Benefits

  • sharing the costs of sports activities

  • private medical care

  • sharing the costs of foreign language classes

  • sharing the costs of professional training & courses

  • life insurance

  • employee referral program

OPIS STANOWISKA

Jako Junior IT Specialist będziesz odpowiedzialny za wparcie techniczne użytkowników sprzętu i systemów komputerowych, konfigurację systemów informatycznych oraz współtworzenie dokumentacji technicznej.

Kuehne+Nagel zatrudnia ponad 76000 pracowników w ponad 1300 lokalizacjach w 100 krajach i jest jedną z największych firm logistycznych na świecie.

Scroll to the company’s profile