Logo Pracuj.pl

Junior IT Support and Administration Specialist

NIEMIECKIE TOWARZYSTWO SZKOLNE W WARSZAWIEO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • instalacja i konfiguracja sprzętu
  • instalacja i konfiguracja oprogramowania
  • operator service desk - wsparcie dla użytkowników z problemami sprzętowymi i programowymi - lokalizacja i eliminacja problemów
  • koordynacja między użytkownikami
  • FLS + współpraca z dostawcami usług IT
  • organizacja napraw i nadzór nad właściwym użytkowaniem sprzętu
  • konserwacja i aktualizacja komputerów PC i urządzeń peryferyjnych
  • monitorowanie i zabezpieczanie połączeń internetowych
  • podstawowe zadania administratora systemów
  • wdrażanie środków ochrony danych oraz procedur

Nasze wymagania

  • kwalifikacje w zakresie wsparcia informatycznego / administracji systemami
  • aktualna wiedza w dziedzinie technologii informatycznych
  • dobra znajomość klientów w środowisku Windows
  • umiejętność pracy w grupie i elastyczność
  • wykształcenie techniczne mile widziane
  • umiejętność dostosowywania się do zmieniających się warunków
  • wsparcie w planowaniu i dalszym rozwoju struktur IT dla wszystkich gremiów szkolnych i administracji
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego - warunek konieczny

To oferujemy

  • Interesującą pracę w pełnym/niepełnym wymiarze godzin w unikalnym środowisku pracy w Polsce
  • Pracę w organizacji o płaskiej strukturze zarządzania
  • Możliwość korzystania z bezpłatnej opieki medycznej oraz programu MultiBenefit
  • Więcej informacji na temat Szkoły Willy Brandta w Warszawie można znaleźć na stronie www.wbs.pl

O nas

Niemieckie Towarzystwo Szkolne jest Stowarzyszeniem prowadzącym Polsko-Niemiecką Szkołę Spotkań i Dialogu Willy-Brandt-Schule w Warszawie.

Szkoła jest jedyną szkołą w Polsce, która oferuje kształcenie według niemieckiego systemu nauczania, prowadzi zajęcia szkolne w języku polskim i niemieckim dla uczniów klas szkoły podstawowej i średniej, przeprowadza egzaminy dojrzałości uznawane przez uczelnie polskie i niemieckie.

Ponadto oferuje szereg zajęć sportowo-dydaktycznych w ramach oferty pozaszkolnej, a także prowadzi żłobek i przedszkole polsko-niemieckie.

Polsko-Niemiecka Szkoła Spotkań i Dialogu Willy-Brandt-Schule w Warszawie poszukuje:

Junior IT Support and Administration Specialist, Warszawa