Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior IT Support

QT Swiss Development Sp. z o.o.

3 5005 000 brutto / mies.
  • Zabrska 17, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Zabrska 17

Gliwice

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • konfiguracja wstępna komputerów, reinstalacja systemów i inicjacja wstępna;

  • drobne naprawy i ocena stanu technicznego komputerów;

  • zarządzanie ewidencją sprzętu i oprogramowania;

  • administrowanie licencjami;

  • pomoc pracownikom przy instalacji oprogramowania i urządzeń;

  • administracja kontami pocztowymi;

  • utrzymanie sieci i urządzeń sieciowych;

  • tworzenie dokumentacji, instrukcji i procedur.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie informatyczne lub pokrewne;

  • bardzo dobra znajomość systemów Windows oraz pakietu Office;

  • dobra znajomość zagadnień związanych z sieciami LAN oraz konfiguracji urządzeń sieciowych;

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • czynne prawo jazdy kat. B;

  • gotowość do wyjazdów służbowych;

  • wysoka kultura osobista, samodzielność oraz zaangażowanie.

Mile widziane

  • studia techniczne (informatyka) lub technikum informatyczne

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 10

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu

Skład zespołu

  • devOps
  • support
  • administrator IT

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia;

  • możliwość kształcenia i rozwoju w firmie o pozycji lidera na rynku Automotive;

  • całkowite wdrożenie na stanowisko pracy;

  • niezbędne narzędzia do pracy;

  • elastyczne godziny pracy;

  • dofinansowanie do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego;

  • przyjazną atmosferę w zgranym i młodym zespole.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

QT Swiss Development należy do międzynarodowej grupy QT SWISS z siedzibami w Europie, Ameryce Północnej i Azji. Zajmujemy się rozwojem systemu klasy ERP oraz tworzeniem nowych i utrzymaniem istniejących aplikacji. Dzięki młodemu i ambitnemu zespołowi praca w QT Swiss Development to przede wszystkim rozwój i podejmowanie nowych wyzwań.

Przewiń do profilu firmy