Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior IT support

Sandvik Polska

20,00 brutto / godz.
  • Pukowca 7, Katowice, Wrocławska 54, Katowice

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • dodatkowa / tymczasowa
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i obsługa awarii zgłoszeń użytkownika

  • Konfiguracja u utrzymanie komputerów PC, urządzeń peryferyjnych oraz urządzeń sieciowych

  • Wsparcie w zakresie programów i systemów IT

  • Dbałość o prawidłowe funkcjonowanie i stabilność infrastruktury technicznej biura

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów sprzętowych

  • Utrzymywanie dokumentacji technicznej

  • Inwentaryzacja sprzętu IT

Nasze wymagania

  • Znajomość Windows 10 / Windows 11

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość zagadnień sieciowych

  • Język angielski na poziomie min. średniozaawansowanym

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Jeżeli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą pracy prześlij do nas swoją aplikację za pomocą APLIKUJ lub złóż bezpośrednio w siedzibie: Sandvik Polska Sp. z o.o. ul. Pukowca 7, Katowice.