Junior IT Support

ALIOR BANK

ALIOR BANK

Osiedle Bohaterów Września 1D

Mistrzejowice

Kraków

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Jira

  • Grafana

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie działania systemów informatycznych Banku, rejestrowanie incydentów oraz inicjowanie prac mających na celu usunięcie awarii.

  • Utrzymywanie działania i rozwoju systemów monitorujących, udział w projektach informatycznych - integracji nowo wdrażanych systemów z narzędziami monitorującymi.

  • Okresowe przetwarzanie danych, raportowanie.

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku​ (Service Desk, monitoring/administracja systemów informatycznych (Windows, Linux)

  • komunikatywność, samodzielność i umiejętność realizacji pod presją czasu zadań dotyczących usuwania awarii systemów informatycznych oraz jest gotowość do pracy zmianowej.

  • Pracujemy w środowiskach: JIRA, Grafana, Zenoss, Nagios, Centreon, Zabbix, Ranorex więc ich znajomość będzie dodatkowym atutem.​

  • doświadczenia w obszarze Jira/Confluence Administrator/Developer

  • podstawowej znajomości narzędzi BI/raportowania

To oferujemy

  • umowę o pracę, system pracy równoważny,

  • pracę w środowisku najnowocześniejszych technologii informatycznych,

  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia,

  • pracę w zespole specjalistów o szerokim zakresie kompetencji,

  • bogaty pakiet socjalny (karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop