Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior IT Support Specialist

Salve Sp. z o.o. Sp. k

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • PHP

  • HTML

  • CSS

Twój zakres obowiązków

  • Świadczenie pierwszej linii wsparcia

  • Reagowanie na zgłoszone incydenty oraz diagnozowanie ich przyczyn

  • Rozwiązywanie incydentów oraz współpraca z drugą linią wsparcia

  • Pomoc użytkownikom w bieżących problemach

  • Szkolenie personelu w zakresie obsługi komputerów oraz systemów informatycznych organizacji

  • Planowanie i realizacja działań rozwojowych systemów informatycznych organizacji

  • Bieżąca analiza systemów i przygotowywanie sugestii usprawnień

Nasze wymagania

  • Absolwent bądź student kierunków technicznych/informatycznych

  • Roczne doświadczenie w świadczeniu wsparcia IT

  • Znajomość działania i obsługi relacyjnych baz danych, dobra znajomość języka SQL

  • Dobra znajomość PHP, HTML, CSS

  • Znajomość Rest API, formatu Json

  • Wiedza na temat połączeń sieciowych TCP/IP

  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • Komunikatywność

To oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającym się Centrum Medycznym o stabilnej pozycji rynkowej

  • Pracę w młodym zespole

  • Przyjazne i uporządkowane środowisko pracy

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Pakiety sportowe

  • Możliwość rozwoju i awansu

Salve Sp. z o.o. to największa lokalna sieć medyczna w Łodzi, istniejąca na rynku usług medycznych od prawie 30 lat. Prowadzimy obecnie 5 przychodni i szpital, zatrudniamy ponad 400 lekarzy różnych specjalizacji. Chcemy być blisko naszych Pacjentów i oferować im profesjonalną, kompleksową opiekę medyczną na każdym etapie leczenia. Dbamy o jakość obsługi, dostęp do profesjonalnego sprzętu medycznego i nieustannie wprowadzamy nowe usługi dla klientów indywidulanych i grupowych.

Przewiń do profilu firmy