Oferta pracy

Junior IT Support Specialist

SII Sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Active Directory

  • Windows Server

O projekcie

IT Operations to Centrum Kompetencyjne odpowiedzialne za realizację zadań i projektów w obszarze utrzymania: stanowisk roboczych i urządzeń mobilnych: komputerów, laptopów, tabletów, telefonów komórkowych, drukarek (DELL, HP, Lenovo, Apple, Samsung); serwerów, systemów operacyjnych, sieci (Windows, Linux, CISCO, Azure, AWS); baz danych (SQL, Oracle); aplikacji (SCCM, ServiceNow, Zabbix, O365, D365).

Poszukujemy Specjalistów do spraw wsparcia IT otwartych na realizację zadań: stacjonarnych z biura klienta, jednego z oddziałów Sii, wyjazdowych w obszarze danego województwa. W zależności od Twojego doświadczenia, preferencji co do formy zatrudnienia, rodzajów zadań oraz oczekiwań finansowych, gwarantujemy możliwości dalszego rozwoju w wybranym kierunku.

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie IT użytkowników w zakresie rozwiązywania problemów technicznych – związanych z aplikacjami, systemami oraz sprzętem komputerowym

  • Poznanie mechanizmów monitoringu i analizy infrastruktury IT

  • Realizowanie zadań zgodnie z międzynarodowymi standardami świadczenia usług informatycznych ITIL, PRINCE2, ISO 9000, ISO 27000

Nasze wymagania

  • Minimum pół roku doświadczenia – w tym staże, praktyki

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny

  • Dobra znajomość budowy sprzętu komputerowego oraz podstawowych elementów konfiguracji

  • Dobra znajomość systemu MS Windows

  • Znajomość konfiguracji aplikacji MS Outlook, Teams oraz funkcji programów MS Word, MS Excel

  • Praktyczna znajomość usługi MS Active Directory

  • Znajomość zagadnień związanych z konfiguracją i utrzymaniem sieci LAN/WAN i Wi-Fi

  • Znajomość zagadnień związanych z konfiguracją serwerów

  • Umiejętności interpersonalne (komunikatywność, otwartość)

  • Dobra organizacja własnej pracy

  • Wykształcenie techniczne

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pierwsze miejsce w rankingu Great Place to Work 2021 - to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy tytuł i wdrażamy nowe pomysły

  • Dziesiątki fascynujących projektów dla prestiżowych marek z całego świata – możesz je zmieniać dzięki aplikacji Job Changer

  • Stabilność zatrudnienia – 1 MLD PLN przychodu, brak długów, status preferowanego dostawcy u wielu klientów

  • Fantastyczna atmosfera stworzona przez wszystkich Sii Power People

  • Stawiamy na Twój rozwój - meetupy, webinary, platforma szkoleniowa i blog technologiczny – Ty wybierasz

  • 500 000 PLN rocznie na Twoje pomysły - taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników

  • Bogaty pakiet benefitów - prywatna opieka zdrowotna, platforma MyBenefit, zniżki na samochody i więcej

  • Komfortowe miejsce pracy - pracuj w naszych biurach klasy A lub zdalnie

Etapy rekrutacji
1

Wyślij do nas swoje CV

2

Weź udział w rozmowie rekrutacyjnej

3

Poznaj projekty dopasowane do Twoich potrzeb

4

Podejmij decyzję i zacznij swoją przygodę z Sii!