Oferta pracy

Junior IT Support Specialist

Pyszne.plO firmie

Pyszne.pl

Rybacka 9

Wrocław

Dołącz do zespołu Pyszne.pl/Takeaway.com jako Junior IT Support Specialist. Rozwijaj swoje kompetencje z sektora hardware oraz usług sieciowych. Wspieraj naszych obecnych oraz nowych kolegów począwszy od przygotowania sprzętu do monitorowania działania systemów, z których korzystamy! Jeśli chcesz być częścią dynamicznego i międzynarodowego zespołu oraz chcesz się uczyć i rozwijać, aby przygotować się do kolejnego kroku w swojej karierze, to nasze stanowisko jest właśnie dla Ciebie!

Opis stanowiska:

  • User Management (Active Directory takie jak Cloud Systems)
  • Konfiguracja oraz zarządzanie siecią (Switches, Wifi Access Points)
  • Tworzenie stanowisk pracy dla nowych pracowników
  • Instalacja oraz konfiguracja systemów opartych na  Microsoft Windows
  • Mobile Device Management (iOS / Android)
  • Administracja Windows servers
  • Administracja środowisk VMWare VSphere (oraz tworzenie backup’ów)
  • Zapewnianie wsparcia technicznego po stronie hardware oraz Software

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość Microsoft Windows Server
  • Podstawowa znajomość protokołów sieciowych
  • Dobra znajomość: Client Systems, Microsoft Windows 10, Apple macOS
  • Doświadczenie w utrzymaniu oraz obsłudze urządzeń sieciowych (Router, WiFi Access Points)
  • Znajomość platform Cloud (Google GSuite and MS Office 365)
  • Umiejętność jasnego i klarownego przedstawiania informacji technicznych
  • Znajomość języka angielskiego – B2

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych,
  • Imprezy i wyjazdy firmowe
  • Kawa, herbata, owoce i warzywa do dyspozycji pracowników,
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole w międzynarodowej firmie,
  • Doskonałą atmosferę pracy,
  • Biuro w okolicach rynku.

Ogłoszenie archiwalne