Oferta pracy

Junior IT Support Specialist

Pyszne.pl

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • User Management (Active Directory takie jak Cloud Systems)

  • Konfiguracja oraz zarządzanie siecią (Switches, Wifi Access Points)

  • Tworzenie stanowisk pracy dla nowych pracowników

  • Instalacja oraz konfiguracja systemów opartych na Microsoft Windows

  • Mobile Device Management (iOS / Android)

  • Administracja Windows servers

  • Administracja środowisk VMWare VSphere (oraz tworzenie backup’ów)

  • Zapewnianie wsparcia technicznego po stronie hardware oraz Software

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość Microsoft Windows Server

  • Podstawowa znajomość protokołów sieciowych

  • Dobra znajomość: Client Systems, Microsoft Windows 10, Apple macOS

  • Doświadczenie w utrzymaniu oraz obsłudze urządzeń sieciowych (Router, WiFi Access Points)

  • Znajomość platform Cloud (Google GSuite and MS Office 365)

  • Umiejętność jasnego i klarownego przedstawiania informacji technicznych

  • Znajomość języka angielskiego – B2

  • Znajomość języka polskiego – native

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole w międzynarodowej firmie

  • Doskonałą atmosferę pracy

  • Imprezy i wyjazdy firmowe

  • Kawa, herbata, owoce i warzywa do dyspozycji pracowników

  • Biuro w okolicach rynku - praca stacjonarna.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • bony żywieniowe

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Good Mood Manager