Oferta pracy

Junior IT Support (x/f/m)

MYCS Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows

  • Office 365

  • Gmail

Mile widziane

  • MacOS

  • Linux

  • iOS

  • Android

  • LAN

  • WAN

  • WiFi

Twój zakres obowiązków

  • obsługa pierwszej linii wsparcia technicznego

  • bieżące rozwiązywanie zgłoszeń technicznych

  • obsługa kont poczty elektronicznej

  • przeprowadzanie aktualizacji sprzętu i oprogramowania

  • inwentaryzacja i utrzymanie działającego sprzętu na hali magazynowej

  • serwis komputerów klasy PC, drukarek

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne

  • praktyczna umiejętność zarządzania: Windows (7, 8, 8.1,10)

  • znajomość budowy i praktyczna umiejętność serwisowania komputerów

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z dokumentacji technicznej

  • chęć rozwoju i nauki w dziedzinie IT, umiejętność organizacji pracy oraz samodzielność w działaniu

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • znajomość systemów: MacOS, Linux (Debian), iOS, Android

  • podstawowa znajomość MS Office 365, G Suite

  • podstawy budowy sieci WAN, LAN, WLAN, VPN

  • znajomość obsługi narzędzi sieciowych typu zaciskarka itp.

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w organizacji, która działa w oparciu o założenia holakracji i samozarządzania

  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku

  • możliwość wykorzystania języka obcego w codziennych kontaktach z zagranicznymi partnerami i klientami

  • miłą i przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

MYCS Sp. z o.o.

MYCS oznacza tworzenie mebli, które kochasz - dokładnie takich, jak chcesz!

MYCS jest firmą zajmującą się internetową sprzedażą spersonalizowanych mebli modułowych. Chcąc stać się potentatem na rynku meblarskim i mistrzem w procesach logistycznych, szukamy pełnych pasji ludzi, którzy nie chcą pracować w korporacyjnych strukturach. Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy