Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Java Developer

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • 11.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Oferujemy pracę w międzynarodowej firmie, która pozwoli Ci na współpracę w projekcie przy zastosowaniu architektury mikroserwisowej.

    Miejsce pracy: Białystok

    Opis stanowiska:

    Aktualnie poszukujemy osób, które zajmą się pracą nad międzynarodowym projektem. Pracując w projekcie będziesz zajmował się tworzeniem aplikacji obsługującej globalne banki i instytucje finansowe.

    Wymagania:

    • Znajomość Java (poparta około półrocznym doświadczeniem zawodowym)
    • Dobra znajomość języka angielskiego

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Znajomość JEE/Spring, Hibernate, SQL
    • Znajomość WebSphere
    • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i posiadanych umiejętności
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Pełen pakiet benefitów
    • Dogodną lokalizację
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.