Oferta pracy

Junior Java Developer

Connectis_O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

Dołącz do międzynarodowego projektu prowadzonego w SCRUM, gdzie będziesz mógł rozwijać się jako Fullstack Developer.

Do Twoich zadań należeć będzie dodawanie oraz ulepszanie nowych funkcjonalności jak również utrzymywanie rozwiązania, pisanie testów automatyzujących, branie udziału w code reviews oraz praca przy wszystkich poziomach architektury

Nasze wymagania

  • 2 letnie komercyjne doświadczenie w programowaniu w języku Java

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Informatyka lub pokrewne)

  • Znajomość technologii frontendowych: JavaScript, CSS, HTML5

  • Doświadczenie z bazami danych SQL (Oracle, Postgre)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Doświadczenie w pracy w metodyce Agile

Mile widziane

  • Znajomość rozwiązań chmurowych AWS

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Długofalową współpracę

  • Szybki, zdalny proces rekrutacyjny

  • 2000 PLN za polecenie znajomego

  • Indywidualnego Opiekuna po stronie Connectis_

  • Udział w innowacyjnym i ciekawym projekcie dla międzynarodowej organizacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • komputer do użytku prywatnego