Oferta pracy

Junior Java Developer

Connectis_O firmie

  • Katowice, Gliwice

  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

Dołącz do międzynarodowego projektu prowadzonego w scrumie, gdzie będziesz mógł rozwijać się jako Fullstack Developer. Do Twoich zadań należeć będzie dodawanie oraz ulepszanie nowych funkcjonalności jak również utrzymanie rozwiązania, pisanie testów automatyzujących, branie udziału w code reviews jak również praca przy wszystkich poziomach architektury.

Nasze wymagania

  • Roczne doświadczenie jako Java Developer

  • Doświadczenie w technologiach: Java EE Server (Wildfly)

  • Doświadczenie z bazami danych SQL (Oracle, Postgre)

  • Doświadczenie we frontendzie: JavaScript, CSS, HTML5

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe (Informatyka lub pokrewne)

  • Wcześniejsze doświadczenie w dużych projektach międzynarodowych

  • Otwartość na pracę w zespole, komunikatywność, umiejętności analitycznego myślenia

  • Doświadczenie w pracy w metodologii Agile

  • Płynny język Angielski

Mile widziane

  • Znajomość rozwiązań chmurowych AWS

To oferujemy

  • Świetną atmosferę

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Długofalową współpracę

  • Szybki, zdalny proces rekrutacyjny

  • 2000 PLN za polecenie znajomego

  • Indywidualnego Opiekuna po stronie Connectis_

  • Wiele wartościowych wydarzeń technologicznych, takich jak: Meet-Upy czy C_Tech’y w Connectis_

  • Udział w innowacyjnym i ciekawym projekcie dla międzynarodowej organizacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • komputer do użytku prywatnego

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy