Logo Pracuj.pl

Junior Java Developer

Quantum Qguar Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Quantum Qguar Sp. z o.o.

Walerego Sławka 3A

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • C#

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój i tworzenie oprogramowania do zarządzania procesami logistycznymi
  • Testy tworzonego oprogramowania
  • Integrowanie rozwiązań z istniejącymi systemami
  • Dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia jako programista w projektach z użyciem języka programowania Java, C#
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Chęci i umiejętności szybkiego uczenia się
  • Umiejętność pracy zespołowej

Mile widziane

  • Znajomość technologii Spring, Hibernate;
  • Znajomość koncepcji integracyjnych (SOAP, REST)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • agile
  • waterfall

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe

To oferujemy

Oferujemy pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej i międzynarodowym zakresem działalności. Formę zatrudnienia dostosowujemy do Twoich potrzeb (kontrakt lub umowa o pracę). Przywiązujemy wagę do rozwoju zawodowego pracownika, zapewniając niezbędne szkolenia oraz dając dużą swobodę w samodoskonaleniu. Gwarantujemy niekorporacyjną atmosferę pracy z fantastycznym ludźmi i doświadczonymi specjalistami w jednym. Dbamy o właściwe samopoczucie pracowników (m.in. dofinansowujemy karty sportowe, pakiety medyczne).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Quantum Qguar oferuje systemy informatyczne dla przedsiębiorstw, które mają szczególnie wysokie wymagania w zakresie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw. Sztandarowym produktem firmy jest autorski pakiet oprogramowania Qguar – system klasy Supply Chain Execution, służący do zarządzania złożonymi strukturami produkcji, magazynowania i dystrybucji. Dzięki nowoczesnemu i ustawicznie rozwijanemu systemowi, osiągnęło pozycję wiodącego w Europie Środkowo-Wschodniej producenta specjalistycznego oprogramowania dla logistyki. Około 200 dużych systemów wdrożonych przez Quantum, zarówno w Europie Wschodniej jak i Zachodniej, to gwarancja bardzo wysokiej jakości i kompetencji.

Junior Java Developer, Walerego Sławka 3A, Kraków