Junior Java Developer

ASISTWORK Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i kreowanie projektów informatycznych

  • tworzenie, utrzymywanie i rozwijanie aplikacji w języku Java / JEE w oparciu zwinne metodyki

  • implementacja oprogramowania o wysokiej jakości

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • znajomość podstaw języka Java i relacyjnych baz danych, SQL

  • język angielski umożliwiający pracę z dokumentacją techniczną

  • chęć doskonalenia kompetencji i proponowania nowatorskich rozwiązań

  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 20

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • scrum

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • kontakt z nowoczesnymi technologiami IT (Java 8, Hibernate, Spring, Web service, REST, JPA, Querydsl, Maven, Java FX, Android, XML, GWT, GXT, Glassfish / Payara, PostgreSQL)

  • elastyczne godziny pracy (między 07:00 - 19:30)

  • stabilizacja i bezpieczeństwo zatrudnienia w ramach umowy o pracę

  • swobodna atmosfera pracy,

  • możliwość pracy zdalnej

  • karta MultiSport,

  • ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna

  • stała możliwość doskonalenia kompetencji zawodowych (szkolenia i kursy)

  • dogodna lokalizacja miejsca pracy