Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Java Developer

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 27.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Teroplan S.A. to polska firma z branży IT. Stworzyliśmy największą i najpopularniejszą wyszukiwarkę rozkładów jazdy oraz platformę biletową w Polsce – www.e-podroznik.pl. Oferujemy zaawansowane technologicznie rozwiązania dla branży transportu pasażerskiego m.in. sprzedaż biletów online na platformach własnych (e-podróżnik.pl, superpks.pl), dedykowane systemy sprzedaży online na stronach przewoźników, systemy RMS (Revenue Managment Systems), rozwiązania backoffice www.informica.pl itp. Współpracujemy z ponad 1500 firm – przewoźnicy oraz urzędy. Obecnie zatrudniamy ponad 100 osób.

    Do naszego biura w Krakowie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

    Opis stanowiska:

    • Prace związane z rozwojem serwisu e-podroznik.pl oraz systemów z nim powiązanych
    • Prace związane z utrzymaniem działającego systemu
    • Prace programistyczne i projektowe związane z nowymi funkcjonalnościami
    • Tworzenie dokumentacji technicznej

    Wymagania:

    • Doświadczenie w programowaniu w języku Java
    • Mile widziana znajomość technologii Spring, Spring Boot, Hibernate, SOAP, REST
    • Znajomość i rozumienie zasad SOLID oraz wzorców projektowych
    • Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL
    • Ukończone/trwające studia na kierunku informatycznym lub pokrewnym

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B lub umowę o pracę
    • Praca stacjonarna w Krakowie, możliwość pracy zdalnej
    • Elastyczne godziny pracy
    • Ciekawą pracę w dynamicznym i kompetentnym zespole
    • Pracę przy rozwoju najpopularniejszej wyszukiwarki rozkładów jazdy oraz platformy biletowej w Polsce
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"