Oferta pracy

Junior Java Developer

NEW BALANCE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Java

  • Groovy

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie rozszerzeń i aplikacji JBoss.

Nasze wymagania

  • Znasz relacyjne bazy danych i język SQL.

  • Znasz język Java i Groovy.

  • Umiesz posługiwać się narzędziami developerskimi Eclipse, SVN.

  • Znasz wybrane technologie wchodzące w skład standardu Java EE.

  • Masz wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne.

  • Potrafisz logicznie myśleć, być zaangażowany w pracę oraz kreatywny.

  • Umiesz pracować w zespole i pod presją czasu.

  • Znasz język angielski na poziomie B2.

Mile widziane

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji JBoss i Web Services.

  • Praktyczne zastosowanie wiedzy z zakresu księgowości, zarządzania finansami, logistyki, zarządzania produkcją, kadr i płac w pracy przy programach typu ERP

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę.

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy.

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.

  • Pakiet świadczeń dodatkowych.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Firma New Balance jako jedna z najstarszych sportowych marek na świecie, której korzenie sięgają 1906 roku, w związku z dynamicznym rozwojem na rynku polskim - rozpoczęła proces rekrutacji na stanowisko Sprzedawca (w pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy).

Przewiń do profilu firmy