Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Java Developer

Biuro Usług Komputerowych Softres Sp. z o.o.

  • Zaciszna 44, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Zaciszna 44

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i implementowanie rozwiązań na podstawie wymagań klientów

  • rozwój i utrzymanie oprogramowania będącego w stałej ofercie firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie informatyczne lub pokrewne

  • znajomość języka JAVA

  • znajomość framework'a Spring

  • znajomość języka SQL oraz relacyjnych baz danych

  • wiedza z zakresu architektury wielowarstwowej

  • GIT

  • dodatkowo mile widziana wiedza z zakresu Angular, JSP, Docker, Linux

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • szkolenia umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych

  • udział w ciekawych projektach

  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

O nas

Jesteśmy firmą działającą na rynku IT nieprzerwanie od 1988r. Regionalnym liderem rozwiązań informatycznych dla potrzeb administracji samorządowej. Nasze autorskie rozwiązania wykorzystywane są w ponad 1000 jednostkach takich jak: starostwa powiatowe, urzędy miejskie, urzędy gmin, Regionalna Izba Obrachunkowa, liczne zakłady gospodarki komunalnej i wiele innych. Tworzymy i wdrażamy własne oprogramowanie stale je rozwijając i dostosowując do wymogów prawa i klientów.