Logo Pracuj.pl

Junior Java Developer

FINTURE Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

FINTURE Sp. z o.o.

Skierniewicka 10A

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Java

  • Groovy

  • Git

  • SVN

  • Jenkins

  • Maven

  • JBPM

  • SQL

  • XML

O projekcie

Realizujemy portfolio projektów dla największej instytucji finansowej w Polsce, a także jednej z wiodących grup finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. Nasze zespoły tworzą, rozwijają i utrzymują systemy obsługujące procesy sprzedażowe produktów bankowych na platformach BPM. Rozwijaj swoje kompetencje programistyczne w naszym zespole. Zapraszamy!

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zadań programistycznych
  • analiza developerska
  • propagacja zmian na środowiska testowe i produkcyjne
  • ścisła współpraca z zespołem analitycznym i testerskim

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (opcjonalnie student ostatniego roku)
  • umiejętność programowania w języku Java
  • znajomość systemów kontroli wersji (Git, SVN)
  • znajomość narzędzia Maven
  • podstawowa wiedza w zakresie SQL i XML
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie

  • możliwość zaprezentowania własnego projektu lub udział w projektach Open Source
  • doświadczenie zawodowe w zakresie programowania
  • umiejętność programowania w języku Groovy
  • umiejętności tworzenia testów jednostkowych za pomocą narzędzia JUnit
  • wiedza z zakresu integracji systemów informatycznych (w szczególności szyny danych ESB)
  • znajomość narzędzi JIRA, Confluence, Jenkins

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

+15

Tak pracujemy

  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile

Skład zespołu

  • backend developer
  • tester manualny

Tak pracujemy nad projektem

  • code review
  • pair programming
  • deployment na poziomie zespołu
  • DevOps
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • zarządzanie długiem technologicznym
  • automatyzacja testów
  • środowiska testowe
  • testy jednostkowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet opieki medycznej Luxmed - dla całej rodziny, łącznie z rodzicami
  • Dowolna forma zatrudnienia (UoP/B2B/UZ) w ramach długofalowej współpracy
  • Karta Multisport, ubezpieczenie na życie oraz Pracowniczy Plan Kapitałowy (PPK)
  • Szkolenia, certyfikacje i transfer wiedzy - wspierający Twój rozwój
  • Partnerska atmosfera oraz otwarta komunikacja, brak dress code’u
  • Korzystanie z dedykowanych narzędzi (Jira, Confluence)
  • Pracę w oparciu o zwinne metodyki wytwarzania rozwiązań
  • Super zespół oraz możliwość pracy częściowo zdalnej

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • karty przedpłacone
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji

1

Analiza Twojego CV

2

Spotkanie online z bezpośrednim przełożonym. Test wiedzy.

3

Prezentacja naszej oferty zatrudnienia. Witamy w Finture!

Finture to zespół ekspertów, którzy od 20 lat uczestniczą w projektach informatycznych w sektorze finansowym i telekomunikacyjnym. Charakteryzuje nas ekspercka wiedza w wybranych dziedzinach biznesu i informatyki.

Zajmujemy się projektowaniem i realizacją projektów END-to-END, począwszy od etapu UX design, prowadząc kolejne fazy dewelopmentu, aż do skutecznego wykonania całości rozwiązania i wdrożenia produkcyjnego. Ważnym obszarem kompetencji Finture są: szeroko pojęta integracja systemowa oraz rozwój architektury korporacyjnej, automatyzacja procesów biznesowych oparta o komercyjne i opensource’owe platformy BPM, budowa aplikacji frontend, eksperckie projekty wykorzystujące algorytmy machine learning oraz sieci neuronowe. Korzystamy z najnowszych frameworków programowania i efektywnych metodyk wytwórczych, ze szczególnym uwzględnieniem podejścia agile.

Finture jest częścią Exorigo-Upos S.A. polskiej grupy informatycznej o międzynarodowym zasięgu, działającej m.in. w UK, Bułgarii, Czechach, Słowacji.

Chcesz wiedzieć o nas więcej? Odwiedź naszą stronę:

Junior Java Developer, Skierniewicka 10A, Warszawa