Logo Pracuj.pl

Junior Java Developer

release11 Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy młodszego programisty do pracy w zespole integracji aplikacji.

Nasze wymagania

  • Znajomość w programowaniu z wykorzystaniem Java,
  • Rozumienie zasad programowania obiektowego,
  • Mile widziana znajomość baz danych SQL,
  • Mile widziana znajomość JUnit, REST, XML, XSLT,
  • Nie wymagamy komercyjnego doświadczenia

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne

O nas

release11 Sp. z o.o.

Jesteśmy zespołem ekspertów integracji/cloud posiadających wieloletnie doświadczenie w branży. Naszą misją jest dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań przy jednoczesnym zapewnieniu przystępnych cen.

Zespół ekspertów release11 zdobywał doświadczenie rozwijając jedne z największych i najbardziej dojrzałych platform integracyjnych w Polsce.

PROCES REKRUTACJI:

  • Jeśli wpiszesz się w profil poszukiwanej osoby, dostaniesz od nas maila z zaproszeniem do rozwiązania testu online.
  • Zadzwonimy do Ciebie, jeśli zakwalifikujesz się do drugiego etapu. Zostaniesz poproszony o rozwiązanie prostych zadań programistycznych, a następnie odbędziesz rozmowę organizacyjną.
  • Do 3 dni dostaniesz ostateczną decyzję.

Junior Java Developer, Warszawa