Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Java Developer

release11 Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy młodszego programisty do pracy w zespole integracji aplikacji.

Nasze wymagania

  • Znajomość w programowaniu z wykorzystaniem Java,

  • Rozumienie zasad programowania obiektowego,

  • Mile widziana znajomość baz danych SQL,

  • Mile widziana znajomość JUnit, REST, XML, XSLT,

  • Nie wymagamy komercyjnego doświadczenia

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

O nas

release11 Sp. z o.o.

Jesteśmy zespołem ekspertów integracji/cloud posiadających wieloletnie doświadczenie w branży. Naszą misją jest dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań przy jednoczesnym zapewnieniu przystępnych cen.

Zespół ekspertów release11 zdobywał doświadczenie rozwijając jedne z największych i najbardziej dojrzałych platform integracyjnych w Polsce.

PROCES REKRUTACJI:

  • Jeśli wpiszesz się w profil poszukiwanej osoby, dostaniesz od nas maila z zaproszeniem do rozwiązania testu online.

  • Zadzwonimy do Ciebie, jeśli zakwalifikujesz się do drugiego etapu. Zostaniesz poproszony o rozwiązanie prostych zadań programistycznych, a następnie odbędziesz rozmowę organizacyjną.

  • Do 3 dni dostaniesz ostateczną decyzję.