Oferta pracy

umowa o pracę
5 5007 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
7 0009 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Spring Boot

  • Spring

  • HTML

  • CSS

Mile widziane

  • Angular

  • SQL

  • PostgreSQL

  • Scrum

  • REST API

O projekcie

Praca z nami to m.in.:

• Uczestnictwo w innowacyjnych projektach realizowanych w oparciu o nowoczesne technologie

• Współpraca z wysokiej klasy specjalistami w niewielkich kilkuosobowych zespołach

• Nowoczesna metodyka Agile dobrana indywidualnie do projektu, z dużą dozą autonomii po stronie zespołu deweloperskiego

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie nowych funkcji po stronie backendu lub backendu+frontendu

  • Uczestniczenie w przeglądach kodu

  • Uczestniczenie w spotkaniach projektowych

  • Współpraca z innym programistami, testerami, product ownerem i ux-designerem

Nasze wymagania

  • Umiejętność programowania obiektowego w języku JAVA

  • Znajomość Spring, Sprint Boot

  • Podstawowa znajomość HTML i CSS

  • Nastawienie na tworzenie kodu wysokiej jakości

  • Komunikatywność

  • Chęć nauki nowych technologii

  • Znajomość wzorców projektowych

  • Znajomość SQL, znajomość bazy danych PostgreSQL

  • Znajomość frameworka Angular

  • Znajomość reguł metodyki Scrum

  • Umiejętność tworzenia REST API

To oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy, możliwość łączenia pracy w biurze i pracy zdalnej

  • Wsparcie Twojego rozwoju – będziesz mieć dużą swobodę działania oraz możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji

  • Przyjazna atmosfera, bez zbędnych formalności, oficjalnych klimatów i dress code’u – nie jesteśmy wielką korporacją

  • Zaplanowany proces wdrożenia: zapoznanie z zespołem, projektem i narzędziami, pomoc w skonfigurowaniu środowiska programistycznego, realizacja pierwszych zadań ze stałym wsparciem członków zespołu

  • Pakiet Luxmed – prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich

  • Karta Multisport

  • Zajęcia z języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania

  • Szkolenia, kursy, udział w konferencjach

  • Zgrany zespół – często organizujemy spotkania i wyjazdy integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa z kierownikiem

2

Zadanie rekrutacyjne

3

Kolejne spotkanie

4

Decyzja

Globema to wiodący dostawca oprogramowania geoprzestrzennego oraz rozwiązań IT zarówno dla branż sieciowych (telekomunikacja, energetyka, ciepłownictwo), jak i innych (e-commerce, transport/logistyka, retail, finanse, ubezpieczenia etc). Wśród naszych klientów są takie firmy jak GE Energy, Multimedia, Innogy, E.ON, PGE, RWE, UPC, Netia, T-Mobile, ING i Bolt – i wiele innych. Od lat współpracujemy z GE Energy i Google. Prowadzimy wdrożenia zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.

Globema w liczbach:

• 6 oddziałów (ponad 150 pracowników) na świecie: dwa w Polsce (Warszawa, Łódź) oraz w Rumunii, Czechach, Serbii i USA

• 25 lat na rynku

• Prawie 600 firm i organizacji z całego świata korzysta z naszych usług i rozwiązań

Realizujemy wiele innowacyjnych projektów badawczo-rozwojowych, związanych m.in. z odnawialnymi źródłami energii, także opartych o AI/ML (więcej informacji -> https://www.globema.pl/).

Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów – deweloperów, architektów, projektantów, testerów, analityków biznesowych i menadżerów, od których można się wiele nauczyć. Tworzymy innowacyjne systemy, co stawia przed pracownikami niebanalne wyzwania. Na pewno nie będziesz się nudzić! ;-)

Nasi pracownicy bardzo cenią sobie świetną, przyjacielską atmosferę pracy w niewielkich zespołach oraz to, jak ciekawe i ważne projekty realizujemy. Czekamy również na Ciebie!

Dowiedz się więcej na https://www.globema.pl/kariera/

Przewiń do profilu firmy