Oferta pracy

Włochy

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Angular

  • Hibernate

  • JPA

  • SQL

  • Spring Framework

  • Spring Boot

Mile widziane

  • Activiti

  • Camunda

  • Kubernetes

  • Docker

  • PostgreSQL

  • MSSQL

  • Linux

  • Google Cloud Platform

  • AWS

  • Gradle

  • Go

System operacyjny

O projekcie

Tworzymy aplikacje webowe z wykorzystaniem najnowszych technologii, m.in. Angular, Java, PWA.

Pracujemy dla największych korporacji globalnych, jak i mniejszych podmiotów. Naszymi dominującymi klientami są branże mediowe, telekomunikacyjne i finansowe.

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie oraz implementacja oprogramowania Java

  • dbałość o jakość kodu i zgodność z obowiązującymi standardami

  • wsparcie przy analizie i naprawie błędów produkcyjnych

  • przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • znajomość Java, Spring, JPA, Hibernate

  • znajomość Angular, JavaScript/TypeScript, HTML5, CSS

  • wiedza z zakresu relacyjnych baz danych oraz język SQL

  • znajomości zagadnień budowania aplikacji oraz zarządzania kodem (Gradle, Maven, GIT)

  • znajomość technologii Activiti, Camunda

  • znajomość baz danych (PostgresSQL, MySql, MSSQL, Oracle), w tym PL/SQL, Kubernetes, Docker, Linux

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołami i projektami IT

  • praktyczną wiedzę z zakresu projektowania i dostarczania aplikacji działających w HA

  • znajomość zagadnień związanych z Continuous Integration/Continuous Delivery

Podział czasu pracy
70%

Nowe Funkcjonalości

20%

Naprawa błędów

5%

Dokumentacja

5%

Spotkania

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 6 - 9

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • kanban

Skład zespołu

  • backend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • pakiet benefitów – opieka medyczna, karnet sportowy, ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dostęp do zaawansowanych technologii

  • ciągłość projektów

  • pozapracowe aktywności: drużyna piłki nożnej, ekipa planszówkowa i kartingowa

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • zajęcia z fizjoterapeutą

  • lekcje z native speakerem

Etapy rekrutacji
1

Zgłoszenie online

2

Analiza Twojej aplikacji

3

Rozmowa techniczna z Leaderem technicznym i HR online

4

Informacja o rezultacie

POLECANIE SIĘ OPŁACA

Znasz kogoś, kto posiada odpowiednie kompetencje i chciałby pracować w naszej firmie? Mamy dla Ciebie program Rekomendacji, czyli premię za polecanie znajomych do pracy w IT Touch.

IT Touch. Jesteśmy software house'em z 11-letnim doświadczeniem i zespołem liczącym już ponad 100 osób. Specjalizujemy się w transformacji cyfrowej aplikacji biznesowych i aktualnie realizujemy projekty dla wiodących firm z branży telekomunikacyjnej, mediowej oraz sektora bankowego i ubezpieczeniowego.

Pracują z nami ludzie, których łączy pasja do świata IT i wierzymy, że to właśnie ludzie są naszym najcenniejszym kapitałem. Kierujemy się współpracą opartą na zaufaniu, szczerości, przejrzystości i otwartej komunikacji.

Doceniamy wiedzę i doświadczenie, bardzo ważne są dla nas także talenty, którym pozwalamy rozkwitać. Zatrudniamy zarówno profesjonalistów, jak i młode, ambitne osoby. Pracując z IT Touch możesz liczyć na stabilność zatrudnienia, ciekawe projekty, najnowsze technologie, płaską strukturę i krótką ścieżkę decyzyjną.

Wiele osób pracuje z nami od początku istnienia firmy, co świadczy o tym, że naprawdę warto zostać z nami dłużej.

Przewiń do profilu firmy