Oferta pracy

Sygnity S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Spring Framework

  • Spring Boot

  • Hibernate

  • SQL

  • Git

  • Maven

Mile widziane

  • Angular

  • JavaScript

  • HTML

  • CSS

O projekcie

Do naszych zespołów projektowych z sektora bankowego poszukujemy Młodszych Programistów Java.

Jeśli chciałbyś razem z nami uczestniczyć w tworzeniu i dostarczaniu największym bankom w Polsce narzędzi, które pozwalają im realizować różnego rodzaju procesy biznesowe takie jak np. sprzedaż i obsługa klienta czy też procesy związane z wyspecjalizowanymi rozliczeniami międzybankowymi, zapraszamy do aplikowania.

Zależy Ci na pracy zdalnej? Nie ma problemu! Komunikujemy się, używając narzędzi takich jak Jira, Confluence, Teams, a praca zdalna nie ma dla nas żadnych tajemnic.

Twój zakres obowiązków

  • Wytwarzanie i modyfikacja oprogramowania w oparciu o technologię Java

  • Dbałość o jakość kodu i jego zgodność z obowiązującymi standardami

  • Analiza i wsparcie przy naprawie błędów oraz testy jednostkowe wytworzonego oprogramowania

  • Praca w zespole wytwarzającym oprogramowanie w metodyce SCRUM

Nasze wymagania

  • Znajomość technologii Java

  • Znajomość frameworków, np. Spring Boot, Hibernate

  • Wiedza z zakresu relacyjnych baz danych (Oracle, MSSQL) i języka SQL

  • Znajomość narzędzi GIT/Maven/Junit/Mockito

  • Znajomość Angular, JavaScript, HTML5, CSS

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • mentoring

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B

  • Opiekę medyczną w LuxMed i ubezpieczenie grupowe w MetLife

  • Program kafeteryjny – sam wybierasz benefity (sport, kino, kultura, wypoczynek)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników