Oferta pracy

  • Postępu 15, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Postępu 15

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Spring Boot

  • Oracle

  • PostgreSQL

Mile widziane

  • Angular

  • RabbitMQ

  • MongoDB

  • Jenkins

  • Kubernetes

  • Docker

O projekcie

Pracujemy w niewielkich, zwinnych zespołach współpracujących ściśle z biznesem. 90% systemów rozwijamy/utrzymujemy we własnym zakresie. Corowy system okraszamy wieloma mikroserwisami. Trzymamy rękę na pulsie, aby naszego legacy nie pozostawić w spadku potomnym. Używamy najnowszych wersji Javy oraz Spring Boot’a.

Nasze praktyki: clean code, code review, monitoring, CI/CD, mikroserwisy, Scrum

Twój zakres obowiązków

  • rola programisty w zespole w Scrumowym,

  • udział w projektowaniu systemów,

  • współpraca z innymi zespołami na styku z innymi systemami.

Nasze wymagania

  • roczne doświadczenie w roli Java Developera,

  • podstawowa znajomość: Java 15/17, Spring Boot, Oracle DB / PostgreSQL,

  • znajomość: Angular.io, RabbitMQ , Spring Cloud, MongoDB, Jenkins, Docker, Kubernetes.

To oferujemy

  • współpracę w oparciu umowę o pracę lub B2B,

  • pracę w trybie zdalnym, jeśli wolisz pracować w biurze, również jest taka możliwość (mieścimy się w Warszawie przy ul. Postępu 15),

  • wdrożenie na stanowisko – przekażemy Ci naszą wiedzę i doświadczenie, abyś mógł/a komfortowo rozpocząć pracę i rozwijać swoje kompetencje,

  • w przypadku UoP świadczenia dodatkowe: prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników,

  • kulturę organizacyjną opartą na trzech wartościach: klient, mistrzostwo, szacunek – w centrum naszego zainteresowania zawsze jest klient, swoimi działaniami dążymy do mistrzostwa, a podstawą naszych relacji jest szacunek.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Proces rekrutacyjny:

  • Jedna rozmowa (90 min) na której przedstawiamy bliżej firmę i stanowisko oraz rozmawiamy z kandydatem na tematy techniczne. Proponujemy także napisanie bardzo krótkiego kodu oraz code review hipotetycznej aplikacji.

  • Decyzję o zatrudnieniu podejmujemy bez zbędnej zwłoki.

LINK4 to niezwykłe Towarzystwo Ubezpieczeniowe, które dzięki zaangażowaniu, pasji, wytrwałości swoich pracowników pnie się na wyżyny sukcesu. Na przestrzeni naszej działalności zdobyliśmy wiele nagród z obszaru biznesu, obsługi klienta, również jako pracodawca. Dużo osiągnęliśmy, ale wiele jeszcze przed nami. I Ty możesz stać się częścią naszej Załogi.

Przewiń do profilu firmy