Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Java Developer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteś entuzjastą nowych technologii, chcesz rozwijać swoje zawodowe kompetencje, masz talent, poczucie humoru i myślisz nieszablonowo? W Symmetry znajdziesz wymarzone warunki pracy. Szukamy osób takich jak Ty. Wiemy, że wartość firmy tworzą ludzie i potrafimy ich docenić. Miła i partnerska atmosfera pracy, uznanie dla twórczego zaangażowania to filary naszej HR polityki. Jeśli nasze zasady są spójne z Twoimi – dołącz do zespołu Symmetry.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Projektowanie i rozwój nowoczesnych web aplikacji w Java
    • Tworzenie przejrzystego i czytelnego kodu, który sam się dokumentuje
    • Realizacja projektów zgodnie ze Scrum

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie informatyczne, również studenci ostatnich lat studiów
    • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną
    • Dobra znajomość zagadnień Programowania Obiektowego w Java
    • Znajomość relacyjnych baz danych, PL/SQL i zagadnień ORM
    • Znajomość systemów operacyjnych MS Windows Server i Linux

    Dodatkowym atutem będą:

    • Znajomość bibliotek i Framework’ów: Spring, Hibernate, Spring Boot
    • Znajomość zagadnień Workflow w Java: Activiti BPMN 2.0, Camunda BPM
    • Znajomość web serwera Apache Tomcat lub znajomość serwerów aplikacyjnych RedHat JBoss, IBM WebSphere, Oracle GlassFish
    • Znajomość kolejek MQ np. Active MQ, WebSphere MQ
    • Znajomość baz danych PostgreSQL
    • Korzystanie z DRY, SOLID, KISS

    Oferujemy:

    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
    • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego
    • Udział w ciekawych projektach realizowanych dla największych firm i instytucji w Polsce
    • Pracę w oparciu o metodykę Agile
    • Możliwość pracy zdalnej
    • Wysokiej jakości sprzęt do pracy
    • Prywatną opiekę medyczną

    Dokumenty aplikacyjne (CV) wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy kierować klikając w przycisk Aplikuj teraz.

    Administratorem danych osobowych, przesyłanych w postaci elektronicznej, jest Symmetry Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ul. Z. Vogla 8, 02-963 Warszawa. Dostęp do danych mają osoby biorące udział w procesie rekrutacji z ramienia Symmetry Sp. z o.o. Osoby aplikujące mają prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich modyfikacji bądź ograniczenia przetwarzania, oraz żądania usunięcia. Informujemy, iż dane będą przetwarzane przez 12 miesięcy od momentu zakończenia procesu rekrutacji.

    Polityka prywatności obowiązująca w Symmetry Sp. z o.o. dostępna jest pod adresem: http://symmetry.pl/polityka-prywatnosci. Istnieje możliwość odwołania zgody, a tym samym rezygnacji z udziału w procesach rekrutacji prowadzonych przez Symmetry Sp. z o.o. poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]

    Prosimy o zamieszczenie w CV jednej z poniższych informacji:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb komunikacji elektronicznej związanej z obecnym procesem rekrutacyjnym. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb komunikacji elektronicznej związanej z obecnym procesem rekrutacji, jak również z procesami realizowanymi przez Symmetry Sp. z o.o. w przyszłości.