Oferta pracy

Junior Java Developer

FINTURE Sp. z o.o.O firmie

  • Skierniewicka 10A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

FINTURE Sp. z o.o.

Skierniewicka 10A

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Git

  • SVN

  • SQL

  • XML

Mile widziane

  • Groovy

  • JUnit

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zadań programistycznych w języku Java/Groovy

  • udział w całym procesie wytwórczym oprogramowania począwszy od projektowania, poprzez implementację, testy jednostkowe i akceptacyjne do wdrożenia rozwiązania na środowiska produkcyjne

  • współpraca w ramach zespołu programistycznego w oparciu o zwinne metodyki prowadzenia projektów

  • ścisła współpraca z analitykami, testerami oraz deweloperami przy realizacji i wdrażaniu nowych rozwiązań

  • wsparcie deweloperskie podczas testów akceptacyjnych (UAT) i utrzymania procesu na środowisku produkcyjnym

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (opcjonalnie student ostatniego roku)

  • umiejętność programowania w języku Java

  • znajomość systemów kontroli wersji (Git, SVN)

  • znajomość narzędzia Maven

  • podstawowa wiedza w zakresie SQL i XML

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie

  • możliwość zaprezentowania własnego projektu lub udział w projektach Open Source

  • doświadczenie zawodowe w zakresie programowania

  • umiejętność programowania w języku Groovy

  • umiejętności tworzenia testów jednostkowych za pomocą narzędzia JUnit

  • wiedza z zakresu integracji systemów informatycznych (w szczególności szyny danych ESB)

  • znajomość narzędzi JIRA, Confluence, Jenkins

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o dużym potencjale rozwojowym

  • Przyjazną atmosferę pracy i współpracę w zespole zaangażowanych profesjonalistów

  • Atrakcyjny pakiet opieki medycznej

  • Karty sportowe i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • Praca z wykorzystaniem najnowszych technologii w projektach dla renomowanych Klientów

  • Bardzo dogodną lokalizację i wygodne, nowe biuro

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Finture to zespół ekspertów, którzy od 20 lat uczestniczą w projektach informatycznych w sektorze finansowym i telekomunikacyjnym. Charakteryzuje nas ekspercka wiedza w wybranych dziedzinach biznesu i informatyki. Zajmujemy się projektowaniem i realizacją projektów END-to-END, począwszy od etapu UX design, prowadząc kolejne fazy dewelopmentu, aż do skutecznego wykonania całości rozwiązania i wdrożenia produkcyjnego. Ważnym obszarem kompetencji Finture są: szeroko pojęta integracja systemowa oraz rozwój architektury korporacyjnej, automatyzacja procesów biznesowych oparta o komercyjne i opensource’owe platformy BPM, budowa aplikacji frontend, eksperckie projekty wykorzystujące algorytmy machine learning oraz sieci neuronowe. Korzystamy z najnowszych frameworków programowania i efektywnych metodyk wytwórczych, ze szczególnym uwzględnieniem podejścia agile. Finture jest częścią Exorigo-Upos S.A. polskiej grupy informatycznej o międzynarodowym zasięgu, działającej m.in. w UK, Bułgarii, Czechach, Słowacji.

Chcesz wiedzieć o nas więcej? Odwiedź naszą stronę:

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy