Oferta pracy

Junior Java Developer – WebMethods

VIG PolskaO firmie

Rekrutacja zdalna

VIG Polska

al. Jerozolimskie 162

Warszawa

VIG Polska należy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy.

Jakie będą Twoje obowiązki:

  • Tworzenie i rozwój aplikacji – praca z szyną danych WebMethods
  • Rozbudowa i modyfikacja istniejących aplikacji integracyjnych
  • Przeprowadzanie testów wewnętrznych
  • Wycena rozwiązań

Czego oczekujemy:

  • Minimum rocznego doświadczenia w programowaniu w języku Java
  • Znajomość technologii Java
  • Znajomość baz danych
  • Umiejętność tworzenia testów jednostkowych
  • Znajomość technologii SOAP i Web Services
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej

Dodatkową zaletą będzie:

  • Znajomość platformy Web Methods
  • Znajomość zagadnień integracyjnych

Co oferujemy:

  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w jednym z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce
  • Dowolną formę zatrudnienia
  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość skorzystania z karnetu sportowego, dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Dostęp do platformy e-learningowej (kursy przygotowawcze do różnych certyfikacji z obszaru IT)
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7:30 a 9:00)
  • Dofinansowania do kursów specjalistycznych
  • Pracę zdalną (max. dwa dni w tygodniu)
  • Klub biegowy, drużynę piłkarską

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy