Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Java Developer

IntecaO firmie

Inteca

Tadeusza Kościuszki 29

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie rozwiązań technologicznych w sektorze m.in finansowym

  • Projektowanie oraz automatyzacja procesów biznesowych

  • Projektowanie oraz implementacja usług SOA/Microservices

  • Rozwijanie i modyfikacja istniejących rozwiązań

  • Dbałość o optymalizację, szybkość i wydajność tworzonych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Umiejętność programowania w języku Java

  • Minimum 1 rok doświadczenia jako programista w projektach z użyciem języka programowania Java.

  • Wykształcenie w dziedzinie informatyki lub innych dziedzin ścisłych ścisłych (np. matematyka, fizyka).

  • Znajomość relacyjnych baz danych

  • Znajomość jednego ze stosów technologicznych JAVA: Spring, Quarkus

  • Znajomość koncepcji integracyjnych (SOAP, REST, QraphQL)

  • Znajomość wzorców projektowych

  • Znajomość narzędzi i praktyk DevOps

  • Nieszablonowe podejście do rozwiązywania problemów i stawiania czoła różnym wyzwaniom

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Umiejętność budowania relacji ze współpracownikami i klientami bazujących na zaufaniu i ekspertyzie

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętność budowania nowoczesnego, eleganckiego kodu

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • Przyjazne miejsce pracy z elastycznymi formami zatrudnienia i godzinami pracy

  • Przestrzeń na rozwój osobisty w silnym zespole inżynierskim

  • Dostęp do nowatorskich rozwiązań technologicznych

  • Udział w międzynarodowych projektach

  • Opiekę medyczną Luxmed, Kartę Multisport Benefit

  • Kwartalne spotkania integracyjne oraz dobrze wyposażoną kuchnię

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Inteca

Firma Inteca posiada bogate doświadczenie w realizacji projektów dla największych przedsiębiorstw w Polsce oraz za granicą z sektorów finansów i bankowości, przemysłu oraz usług. Współpracując z klientami, dostarczamy rozwiązania w zakresie digitalizacji procesów biznesowych, implementacji i integracji systemów informatycznych oraz świadczymy usługi w obszarze Architektury Korporacyjnej i Architektury IT. W pracy z klientami skupiamy się na optymalizacji inwestycji IT, ich korelacji z celami biznesowymi przedsiębiorstwa, planowaniu i budowaniu optymalnej i sprawnej architektury IT. Codziennie rozwiązujemy złożone problemy w imię naszej misji – dostarczania wartości biznesowej przez wykorzystanie technologii informatycznych.

Przewiń do profilu firmy