Logo Pracuj.pl

Junior Java Developer

Capgemini Software Solutions CenterO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Capgemini Software Solutions Center

Legnicka 48

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • JEE

Twój zakres obowiązków

  • będziesz tworzyć aplikacje w branży finansowej oraz pracować w międzynarodowych zespołach w oparciu o zwinne metodyki i profesjonalny proces wytwarzania oprogramowania;
  • rozwijać się w obszarze One Click Deployment, Clean Code, Behavior Driven Development, Automation First itp.

Nasze wymagania

  • posiadasz co najmniej roczne komercyjne doświadczenie w tworzeniu systemów w oparciu o technologie Java / JEE;
  • ukończyłeś/aś studia inżynierskie lub magisterskie z dziedziny nauk ścisłych;
  • płynnie posługujesz się językiem angielskim;
  • cechuje Cię zaangażowanie, umiejętność współpracy w zespole oraz chęć rozwoju i uczenia się.

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • budżet rozwojowy
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • konferencje w Polsce
  • konferencje zagraniczne
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • szkolenia i certyfikacje techniczne;
  • bezpłatny dostęp do dedykowanej platformy learningowej NEXT, na której dostępne są materiały szkoleniowe oferowane m.in. przez Pluralsight, Coursera i Harvard;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • szkolenia językowe (angielski i niemiecki na różnym poziomie zaawansowania);
  • abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit;
  • możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;
  • elastyczne godziny pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • pracę w modelu hybrydowym, umożliwiającą łączenie pracy w biurze z pracą w domu;
  • bezpłatne miejsca parkingowe oraz zamykane boksy rowerowe;
  • możliwość uczestnictwa w Communities (np. Agile, IoT, Woman@Capgemini i inne);
  • dostęp online do ponad 2000 audiobooków i podcastów.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • pakiet relokacyjny
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • karta Multisport

Etapy rekrutacji

1

Aplikacja online

2

Weryfikacja językowa

3

Telco techniczne (opcjonalnie)

4

Rozmowa kwalifikacyjna (online)

5

Witamy na pokładzie Capgeminers! :)

Software Solutions Center we Wrocławiu i Poznaniu jest częścią Grupy Capgemini.

Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie doradztwa, usług technologicznych i transformacji cyfrowej. Celem grupy jest wprowadzanie czołowych i innowacyjnych rozwiązań oraz udostępnianie klientom całej gamy możliwości cyfrowego świata, w oparciu o ponad 50-letnią tradycję i szeroką wiedzę branżową. Firma powstała w 1967 roku we Francji. Kierujemy się przekonaniem, że wartość biznesowa technologii pochodzi od ludzi i powinna im służyć. Jesteśmy wielokulturową organizacją, liczącą ponad

270 000 pracowników, zatrudnionych w 50 krajach.

Więcej o nas dowiesz się odwiedzając naszą stronę:

Junior Java Developer, Legnicka 48, Wrocław