Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Java Developer

TryPay SA

TryPay SA

Świętego Mikołaja 8

Stare Miasto

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java 11

  • Spring Framework 5.x

  • Spring Boot

  • PostgreSQL

  • Tomcat, Docker, Maven

  • API Blueprint

O projekcie

TryPay SA jest fintechem, działającym w obszarze płatności i przelewów pieniężnych. Obecnie intensywnie rozwijamy się w obszarze wykorzystania możliwości, jakie niesie ze sobą otwarta bankowość. Dzięki integracji PSD2 Tworzymy i współtworzymy systemy wykorzystujące dane dostarczane przez banki do weryfikacji klientów w procesach m.in. odroczonej płatności, pożyczek, płatności internetowych i wielu innych obszarach

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i tworzenie oprogramowania wykorzystywanego przez spółkę

  • Testowanie tworzonego oprogramowania

  • Współpraca z partnerami w celu integracji systemów

  • Projektowanie API

  • Współtworzenie architektury systemów

  • Praca z bazami danych.

Nasze wymagania

  • Jesteś osobą dociekliwą, otwartą na ciągłą naukę i doskonalenie swoich umiejętności

  • Znajomość języka Java, w wersji przynajmniej 8

  • Udział w przynajmniej jednym komercyjnym projekcie,

  • Znajomość zagadnień Restful API, OAuth,

  • Znajomość relacyjnych baz danych,

  • Obycie z konteneryzacją,

  • Znajomość architektury mikroserwisów.

To oferujemy

  • Praca hybrydowa, możliwość pracy zarówno w biurze we Wrocławiu (Rynek), jak i pracy zdalnej

  • Elastyczny czas pracy

  • Atmosfera startupowa

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

TryPay SA

Przewiń do profilu firmy