Oferta pracy

Junior Java Developer

Acturis Poland Sp. z o.o.

5 0008 000 brutto / mies.
  • Legnicka 48f, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Legnicka 48f

Fabryczna

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

Mile widziane

  • Hibernate

  • Gradle

  • Git

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Będziesz pracować w jednym z międzynarodowych zespołów dostarczających wymagania dla naszych klientów. Zadania obejmują zarówno pracę z nowym kodem jak i z utrzymaniem istniejącego.

Kto Ci pomoże?

Doświadczeni programiści będą Ci pomagać Ci we wdrożeniu do efektywnej dostawy.

Wszyscy, którzy pracują w polskim oddziale firmy ICE, na każdym etapie są chętne do pomocy i do rozwiązywania napotykanych problemów. Lubimy się dzielić wiedzą i zdobyć nową każdego dnia :).

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe na kierunku technicznym

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)

  • Znajomość podstaw obiektowego języka programowania (idealnie języka JAVA)

  • Pozytywne podejścia do życia

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Chęć do nauki.

  • Znajomość wzorców projektowych, SOLID’a, clean code’u

  • Wiedza o technologiach i frameworkach, które wykorzystujemy: Java 8+, Spring, obiektowe bazy danych i Hibernate, Maven lub Gradle, Git lub inny system kontroli wersji

  • Wiedza o narzędziach, z których korzystamy: IntelliJ (Ultimate Edition) oraz produkty firmy Atlassian: JIRA, Confluence, Bamboo

  • Wiedza jak testować kod, czym jest TDD

  • Wiedza czym są metodyki zwinne (agile), a najlepiej czym jest Scrum

  • Doświadczenie w pracy z Mac OS

To oferujemy

  • Pracę z nowymi technologiami

  • Naukę programowania i poznania biznesu IT

  • Możliwość zmiany ścieżki kariery

  • Trzykrotne podwyżki w ciągu roku w oparciu o feedback

  • Różnorodne projekty

  • Finansowane szkolenia i warsztaty

  • Aktywności integracyjne

  • Umowę o pracę

  • Hybrydowy model zatrudnienia

  • Liczne benefity

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Krótko o nas: działamy w IT w obszarze oprogramowania związanego z ubezpieczeniem. Jesteśmy w tym zdecydowanym Liderem, na rynku działamy od ponad 20 lat. Nasze biuro we Wrocławiu współpracuje z biurami z Anglii, Niemiec, Kanady, Danii oraz RPA.

Interesujesz się JAVA i chciałbyś rozwijać się w tym kierunku? Szukasz pracy, gdzie ktoś doceni Twoje umiejętności? Brak CI doświadczenia zawodowego?

Trafiłeś idealnie, aplikuj do nas!

Przewiń do profilu firmy