Oferta pracy

Junior Java/Groovy Developer

FINTURE Sp. z o.o.

umowa o pracę
5 0008 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 0008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

Mile widziane

  • Groovy

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zadań programistycznych, analiza developerska, propagacja zmian na środowiska

  • testowe i produkcyjne, ścisła współpraca z zespołem analitycznym i testerskim

Nasze wymagania

  • umiejętność programowania w języku Java

  • znajomość systemów kontroli wersji (Git, SVN)

  • znajomość narzędzia Maven

  • podstawowa wiedza w zakresie SQL i XML

  • komunikatywność

  • umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie

  • możliwość zaprezentowania własnego projektu lub udział w projektach Open Source

  • doświadczenie zawodowe w zakresie programowania

  • umiejętność programowania w języku Groovy

  • umiejętności tworzenia testów jednostkowych za pomocą narzędzia JUnit

  • wiedza z zakresu integracji systemów informatycznych (w szczególności szyny danych ESB)

  • znajomość narzędzi JIRA, Confluence, Jenkins

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (opcjonalnie student ostatniego roku)

To oferujemy

  • komfort i stabilność zatrudnienia w firmie o dużym potencjale rozwojowym (Ty decydujesz B2B czy UoP)

  • przyjazną atmosferę pracy i współpracę w zespole zaangażowanych i otwartych ludzi

  • atrakcyjny pakiet opieki medycznej Luxmed

  • karty sportowe i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • pracę w systemie hybrydowym, biuro znajduje się w Centrum Warszawy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

FINTURE to dynamiczny i ambitny zespół tworzący rozwiązania informatyczne, odpowiadające aktualnym trendom rynkowym, głównie w sektorze finansowym i ubezpieczeniowym.

Realizujemy projekty END-to-END:

począwszy od koncepcji rozwiązania, doboru właściwych narzędzi i technologii, planowania projektowego, dewelopmentu kodu, testowania, produkcyjnego utrzymania i wsparcia serwisowego.

Korzystamy z najnowszych frameworków programowania i efektywnych metodyk wytwórczych, ze szczególnym uwzględnieniem podejścia agile.

Główne obszary kompetencji FINTURE to:

• szeroko pojęta integracja systemowa oraz rozwój architektury korporacyjnej,

• automatyzacja procesów biznesowych oparta o komercyjne i opensource’owe platformy BPM,

• budowa aplikacji frontend,

• eksperckie projekty wykorzystujące algorytmy machine learning oraz sieci neuronowe.

Firma jest częścią Exorigo-Upos S.A. – stabilnej, polskiej grupy informatycznej o międzynarodowym zasięgu (m.in. Bułgaria, Czechy, Słowacja, UK).

Przewiń do profilu firmy