Logo Pracuj.pl

Junior Java Software Engineer

IntecaO firmie

Inteca

Tadeusza Kościuszki 29

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie rozwiązań technologicznych w sektorze m.in finansowym
  • Projektowanie oraz automatyzacja procesów biznesowych
  • Projektowanie oraz implementacja usług SOA/Microservices
  • Rozwijanie i modyfikacja istniejących rozwiązań
  • Dbałość o optymalizację, szybkość i wydajność tworzonych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Umiejętność programowania w języku Java
  • Minimum 1 rok doświadczenia jako programista w projektach z użyciem języka programowania Java.
  • Wykształcenie w dziedzinie informatyki lub innych dziedzin ścisłych ścisłych (np. matematyka, fizyka).
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Znajomość jednego ze stosów technologicznych JAVA: Spring, Quarkus
  • Znajomość koncepcji integracyjnych (SOAP, REST, QraphQL)
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość narzędzi i praktyk DevOps
  • Nieszablonowe podejście do rozwiązywania problemów i stawiania czoła różnym wyzwaniom
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Umiejętność budowania relacji ze współpracownikami i klientami bazujących na zaufaniu i ekspertyzie
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność budowania nowoczesnego, eleganckiego kodu

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Przyjazne miejsce pracy z elastycznymi formami zatrudnienia i godzinami pracy
  • Przestrzeń na rozwój osobisty w silnym zespole inżynierskim
  • Dostęp do nowatorskich rozwiązań technologicznych
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Opiekę medyczną Luxmed, Kartę Multisport Benefit
  • Kwartalne spotkania integracyjne oraz dobrze wyposażoną kuchnię

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata

Firma Inteca posiada bogate doświadczenie w realizacji projektów dla największych przedsiębiorstw w Polsce oraz za granicą z sektorów finansów i bankowości, przemysłu oraz usług. Współpracując z klientami, dostarczamy rozwiązania w zakresie digitalizacji procesów biznesowych, implementacji i integracji systemów informatycznych oraz świadczymy usługi w obszarze Architektury Korporacyjnej i Architektury IT. W pracy z klientami skupiamy się na optymalizacji inwestycji IT, ich korelacji z celami biznesowymi przedsiębiorstwa, planowaniu i budowaniu optymalnej i sprawnej architektury IT. Codziennie rozwiązujemy złożone problemy w imię naszej misji – dostarczania wartości biznesowej przez wykorzystanie technologii informatycznych.

Junior Java Software Engineer, Tadeusza Kościuszki 29, Wrocław