Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Java Web Developer intern

Smart4AviationO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

Twój zakres obowiązków

  • współpraca przy tworzeniu nowych oraz przy rozwoju istniejących aplikacji webowych dla największych linii lotniczych,

  • wsparcie techniczne wdrożonych projektów

Nasze wymagania

  • znajomość języka Java

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację zarówno słowną jak i pisemną

  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • podstawowa znajomość: Spring and Hibernate, znajomość technologii webowych (JavaScript, CSS, HTML)

To oferujemy

  • możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i zarobienia pieniędzy

  • samodzielność w realizacji zadań

  • elastyczny czas pracy

  • pracę w doświadczonym zespole

  • możliwość pracy nad produktami dla najbardziej prestiżowych linii lotniczych świata

  • miłą atmosferę

Smart4Aviation

Smart4Aviation jest firmą stworzoną z pasji do lotnictwa i z pomysłu, aby moc sieci wykorzystywać w branży lotniczej. Smart4Aviation to ponad piętnaście lat wsparcia i rozwoju oprogramowania dla największych linii lotniczych na świecie. Dostarczamy czternaście różnych modułów oprogramowania obsługując w ten sposób ponad 700 samolotów dziennie i tysiące pracowników linii lotniczych.

Przewiń do profilu firmy

Sposób aplikowania

Osoby zainteresowane stanowiskiem prosimy o:

1. Rozwiązanie zadania znajdującego się pod linkiem https://www.smart4aviation.aero/career-tasks/java-web-developer.pdf