Oferta pracy

Junior JavaScript Developer (Billing)

Booksy International Sp. z o.o.

5 0008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ważna jeszcze 10 dni
    do: 15 gru 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • Vue.js

Mile widziane

  • TypeScript

  • Nuxt

O projekcie

Jako Junior JavaScript Developer w Booksy dołączysz do zespołu Billing zajmującego się:

● budową systemu, który umożliwia użytkownikom Booksy Business przeglądanie oferty, kupowanie pakietów usług, zarządzanie swoją subskrypcją, itp.;

● implementacją integracji pomiędzy platformą Booksy a systemem finansowym MS Business Central 360 Navision.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i dostarczanie oprogramowania

  • Bieżące utrzymywanie i rozwój aplikacji

  • Przygotowywanie oraz przeprowadzanie wdrożeń zmian w aplikacji

  • Dbałość i odpowiedzialność za jakość dostarczanego kodu

  • Implementacja oraz udział w testach

  • Przygotowywanie dokumentacji

  • Rozwiązywanie bieżących zgłoszeń

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość JS

  • Znajomość: Vue 2.x

  • Doświadczenie w pisaniu aplikacji opartych o REST api

  • Znajomość narzędzi wspomagających programowanie

  • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1/B2

  • Znajomość: TypeScript

  • Znajomość: Nuxt

To oferujemy

  • Wynagrodzenie 5 000 - 8 000 PLN netto + VAT adekwatne do Twojego doświadczenia oraz umiejętności

  • Rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb oraz elastyczne godziny pracy

  • Możliwość pracy zdalnej lub w jednym z naszych dog-friendly biur (Warszawa, Bielsko-Biała)

  • Pracę w zgranym zespole, zawsze gotowym do pomocy

  • Realny wpływ na kształt aplikacji używanych przez kilka milionów użytkowników

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku - mamy zespoły w 7 krajach, w tym w USA, Meksyku oraz UK!

  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, karty Multisport, ubezpieczenie na życie, darmowe zajęcia online z języka angielskiego, platformę kafeteryjną i wiele wiele więcej :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • lekcje angielskiego

Etapy rekrutacji
1

Analiza nadesłanych CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa sprawdzająca umiejętności i wiedzę techniczną

4

Rozmowa z bezpośrednim przełożonym

5

Decyzja :)

Booksy to polski startup założony w 2013 r., oferujący platformę do rezerwacji wizyt online oraz system do zarządzania biznesem w branży usługowej.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm i światowym liderem branży beauty. Działamy globalnie i mamy ambitne cele!

Booksy to dynamiczne środowisko pracy i duże możliwości rozwoju zawodowego dla osób z różnymi umiejętnościami - od specjalistów IT, przez marketingowców, po handlowców i specjalistów ds. obsługi klienta.

Niezależnie od tego na jakim stanowisku pracujesz w Booksy, każdego dnia masz realny wpływ na produkt, który oferujemy naszym klientom!

Przewiń do profilu firmy

Brzmi interesująco? Aplikuj wypełniając formularz rekrutacyjny i rozwiązując zadania rekrutacyjne na platformie Coderbyte!!!

Dostęp do zadań jest tutaj: https://coderbyte.com/sl-candidate?promo=booksyinternationalsp-d48n2:frontend-develo-a76nsi4n0p 👈👈 Czas przeznaczony na rozwiązanie zadań to maksymalnie 2 godziny - pamiętaj - cały zestaw można rozwiązać tylko raz.

Rozważymy tylko kandydatów, którzy rozwiązali zadania rekrutacyjne.