Oferta pracy

Junior JavaScript Developer

Xelto Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Praca zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

XELTO jest firmą doradztwa informatycznego, mamy wieloletnie doświadczenie we wdrożeniach oprogramowania Oracle JD Edwards. Nasz zespół to doświadczeni i zaangażowani Konsultanci. Zaufali nam Klienci z Polski, Stanów Zjednoczonych, Holandii, Francji, Luksemburga i Rosji. Mamy świadomość, że do osiągnięcia przewagi konkurencyjnej nie wystarczy już dobry pomysł i intuicja, ale umiejętność sprawnego działania i szybkiego dostosowywania się do zmian. Dlatego z pasją tworzymy i dostarczamy najwyższej jakości rozwiązania wspomagające zarządzanie firmą.  Obecnie uczestniczymy we wprowadzaniu na polski rynek nowego, nowoczesnego pakietu ERP w chmurze. Poszukujemy zatem osób, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu.

Opis stanowiska:

  • sporo nauki i zdobywanie nowych doświadczeń
  • utrzymanie i rozwój aplikacji dla systemu ERP (JavaScript)
  • tworzenie aplikacji integracyjnych
  • tworzenie dokumentacji produktowej

Wymagania:

  • znajomość składni języka JavaScript
  • znajomość bibliotek: jQuery, Bootstrap – mile widziane
  • znajomość technologii HTML 5, CSS
  • znajomość standardów sieciowych SOAP i REST
  • mile widziana umiejętność pracy z repozytorium GIT
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • otwartość na innych i nastawienie na pracę zespołową

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie systematycznie rosnące wraz ze zdobywaniem nowych kwalifikacji
  • elastyczne podejście do trybu pracy
  • możliwość uczenia się od ekspertów i szybki rozwój zawodowy
  • dostęp do nowoczesnych technologii informatycznych i pracę na ciekawych projektach
  • pracę w przyjaznym, profesjonalnym zespole nastawionym na sukces

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy